کد خبر: 109465 A

حاشیه نگاری از نهمین جلسه شورای شهر تهران؛

در این جلسه پیشنهاد شد ۲۵ اردیبهشت ماه به دلیل رشادت شهید امید عباسی برای نجات یک کودک که منجر به مرگ وی شد، روز مهربانی نامگذاری شود.

ایلنا: ‌ در جلسه امروز شورای شهر تهران، سلطانی‌فر از اینکه هیات رئیسه به وی وقتی برای اظهار نظر نداده بود، گلایه کرد و گفت: من مدتهاست دستم را بالا بردم. احمد مسجدجامعی نیز خطاب به سلطانی فر گفت: ‌ شما به خانم راستگو اعتماد کنید!

به گزارش خبرنگار ایلنا، جلسه علنی امروز شورای شهر تهران بدون حضور هادی ساعی برگزار شد.

در ابتدای جلسه علیرضا دبیر ضمن تبریک به دنیامالی به دلیل موفقیت تیم قایقرانی به روز مولانا اشاره کرد و گفت: بهتر است از آقای مختاباد بخواهیم به مناسبت روز مولانا قطعه شعری را برایمان اجرا کنند وی اشعار حافظ و مولانا را از حفظ دارند.

احمد مسجدجامعی رئیس شورای شهر تهران نیز به دبیر گفت: حتما سر فرصت از آقای مختاباد استفاده خواهیم کرد و از آقای دنیامالی نیز می‌خواهیم گزارشی از این موفقیت‌ها به شورا ارائه دهد.

در ادامه جلسه به دلیل هفته سالمند تعدادی از سالمندان که در صحن حضور داشتند با اهدایی گل و کتاب به اعضا پرداختند که این موجب شد تا نظم جلسه کمی برهم برخورد اما رئیس شورا به سرعت جلسه را ساماندهی کرد و خواهان متوقف شدن توزیع گل و کتاب شد.

در ادامه جلسه حبیب کاشانی که از مدتها قبل دستش را برای اظهار نظر بالا برده بود و موفق نشده بود صحبت کند، خطاب به هیات رئیسه گفت: خانم راستگو من مدتهاست اینجا دارم بال بال می زنم اما شما نمی بینید.

یکی دیگر از حاشیه های جلسه امروز تذکر آیین نامه‌ای اسماعیل دوستی بود که در زمان مطرح کردن مساله نامی از علیرضا دبیر برد. دبیر در واکنش به این حرف خطاب به دوستی گفت: آقای دوستی که من دوست دارم من مخالف دو فوریت مساله هستم.

در ادامه سلطانی فر دیگر عضو شورای شهر تهران نیز از اینکه هیات رئیسه به وی وقتی برای اظهار نظر نداده بود، گلایه کرد و گفت: من مدتهاست دستمو بالا بردم. احمد مسجدجامعی نیز خطاب به سلطانی فر گفت: ‌ شما به خانم راستگو اعتماد کنید!

در جلسه امروز از آقای علی اکبری به دلیل کسب مدال طلا در مسابقات جهانی که خود آتش‌نشان نیز است، تقدیر شد.

دبیر همچنین پیشنهاد کرد ۲۵ اردیبهشت ماه را به دلیل رشادت شهید امید عباسی برای نجات یک کودک که منجر به وی خودشد را روز مهربانی نامگذاری شود.

آیین نامه جلسه علنی حبیب کاشانی رئیس شورای شهر تهران سالمندان شورای شهر تهران مدال طلا مرگ جلسه قایقرانی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر