کد خبر: 109803 A

در این مراسم که روز جمعه ۱۲ مهرماه ساعت ۷ صبح اجرا می‌شود، سالمندان به همراه خانواده هایشان مسیر میدان ارتش تا بوستان نیاوران را پیاده روی می‌کنند.

ایلنا: ‌ به منظور ارتقاء سلامت و افزایش تحرک و شادابی در سالمندان، همایش بزرگ پیاده‌روی با عنوان " سلامت و نشاط " با حضور سالمندان مناطق ۲۲ گانه شهر تهران در منطقه یک برگزار می شود.

به گزارش ایلنا، " سپیده خوشبین " مدیر اداره سلامت این منطقه با اعلام خبر فوق اظهار داشت: پیاده‌روی یکی از فعالیتهای مناسب برای توانمندی سالمندان است و به صورت گروهی مشارکت اجتماعی آنها را افزایش می دهد به همین منظور همزمان با هفته سالمند همایش بزرگ پیاده‌روی با حضور یک هزار نفر از سالمندان مناطق ۲۲ گانه شهر تهران به میزبانی شهرداری منطقه یک برگزار می شود.

وی تصریح کرد: در این مراسم که روز جمعه ۱۲ مهرماه ساعت ۷ صبح اجرا می‌شود، سالمندان به همراه خانواده هایشان مسیر میدان ارتش تا بوستان نیاوران را پیاده روی می‌کنند.

خوشبین با اشاره به دیگر برنامه های در نظر گرفته شده در این همایش بزرگ گفت: در پایان برنامه گروه های باستانی کار، کر و موسیقی زنده، تئاتر و… در بوستان نیاوران به اجرای برنامه می‌پردازند و برای شرکت کنندگان و خانواده های این عزیزان مسابقه به همراه اهدای جوایز نیز در نظر گرفته شده تا فضای شاد و مفرح برای خانواده‌ها در این روز فراهم شئد

شهرداری منطقه 1
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر