کد خبر: 116078 A

به منظور تامین سرانه‌های ورزشی در محدوده شمال غرب پایتخت؛

اصل کار بر تامین فضاهای کالبدی و زیر ساختی همچون فضاهای خدماتی، آموزشی، ورزشی و… است و این موضوع در منطقه ۲۲ به گونه‌ای برنامه ریزی شده تا متناسب با شکل گیری بافت مسکونی، اینگونه سرانه‌ها که بسیار مورد نیاز شهروندان نیز هستند را با سرعت به مرحله اجرا برسانیم.

ایلنا: با احداثو بهره برداری از سالنهای ورزشی مسقف در نواحی منطقه ۲۲، تمامی محله‌های این منطقه دست کم تا یک سال آینده صاحب فضاهای سرپوشیده ورزشی خواهند شد.

به گزارش ایلنا به نقل از روابط عمومی شهرداری منطقه ۲۲، عملیات احداثاین سالن‌ها در قالب سوله‌های ورزشی مدتی است آغاز شده و باجدیت ادامه دارد و پیش بینی می‌شود نهایتا تا یک سال آینده، با بهره برداری از آن‌ها تمامی محله‌های منطقه افزون بر فضاهای رو باز ورزشی شامل زمینهای چمن مصنوعی و…، به فضاهای مسقف ورزشی نیز مجهز شوند.

حسین مرادی شهردار منطقه ۲۲، با اعلام این خبر گفت: «با اجرای این برنامه سرانه‌های ورزشی در رده محله در پهنهٔ شمال غرب پایتخت تامین خواهد شد.»

وی در ادامه افزود: «اصل کار بر تامین فضاهای کالبدی و زیر ساختی همچون فضاهای خدماتی، آموزشی، ورزشی و… است و این موضوع در منطقه ۲۲ به گونه‌ای برنامه ریزی شده تا متناسب با شکل گیری بافت مسکونی، اینگونه سرانه‌ها که بسیار مورد نیاز شهروندان نیز هستند را با سرعت به مرحله اجرا برسانیم.»

پایتخت روابط عمومی شهرداری ورزشی غرب محله تمامی تامین سرانه فضاهای مسقف
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر