کد خبر: 117517 A

به منظور رسیدگی به وضعیت نوسازی بافت های فرسوده منطقه تشکیل شد:

لازم است برای اجرایی شدن تدابیر قالیباف علاوه بر توسعه تعاملات با سایر مجموعه های دخیل در امر نوسازی، تعاملات خود را در درون بدنه شهرداری افزایش دهیم تا خروجی کارمان به نفع مردم رقم خورد.

ایلنا: شهردار جدید منطقه ۱۵ جهت همکاری با سازمان نوسازی شهر تهران اعلام آمادگی کرد.

به گزارش ایلنا، اولین نشست سازمان نوسازی با علی اکبر انجمنی، شهردار جدید منطقه ۱۵ با حضور جمعی از معاونان و مدیران در محل شهرداری منطقه ۱۵ برگزار شد.

در این نشست که به منظور رسیدگی به وضعیت بافت های فرسوده منطقه ۱۵ برگزار شد، مدیرعامل سازمان نوسازی شهر تهران ضمن تبریک انتصاب علی اکبر انجمنی به سمت شهردار منطقه ۱۵، یادآور شد: نوسازی بافت فرسوده منطقه ۱۵، بی شک یکی از اولویت های سازمان نوسازی است و تحقق دغدغه های شهردار محترم تهران در این زمینه با نگاه مثبت و تعامل بیش از پیش خانواده شهرداری در کنار یکدیگر امکان پذیر خواهد بود.

به گفته وی شفاف سازی موضوعات مالی، تعیین تکلیف و سرعت بخشی به اجرای پروژه های اوراق مشارکت در منطقه، بسترسازی برای جلب اعتماد مردم و جلب مشارکت های اجتماعی از اهم کارهای تعریف شده برای اجرا در منطقه ۱۵ است.

جعفری دفاتر خدمات نوسازی فعال در این منطقه را بازوان شهرداری منطقه دانست و ابراز امیدواری کرد که ظرفیت جریان نوسازی در منطقه ۱۵ با حمایت و پشتیبانی شهرداری منطقه ۱۵ و همکاری و تعاملات دو جانبه سریعتر از گذشته پیش رود.

علی اکبر انجمنی، شهردار منطقه ۱۵ نیز در این نشست تصریح کرد: در الگوی امروزی مدیریت شهری که مبتنی بر روحیه انقلابی و جهادی شکل گرفته است، همدلی، وفاق و همفکری بین مجموعه ها باعثموفقیت بیشتر در امور خواهد شد.

انجمنی با اشاره به تأکیدات شهردار محترم تهران مبنی بر ضرورت جذب مشارکت های مردمی و افزایش سرعت در نوسازی بافت های فرسوده، خاطرنشان کرد: لازم است برای اجرایی شدن تدابیر قالیباف علاوه بر توسعه تعاملات با سایر مجموعه های دخیل در امر نوسازی، تعاملات خود را در درون بدنه شهرداری افزایش دهیم تا خروجی کارمان به نفع مردم رقم خورد.

شهردار منطقه ۱۵ ضمن اعلام آمادگی جهت همکاری با سازمان نوسازی شهر تهران به منظور اصلاح بافت فرسوده منطقه، خاطرنشان کرد: شهرداری منطقه ۱۵ و سازمان نوسازی شهر تهران اهداف مشترکی را در منطقه دنبال می کنند که امید است با نگاه ملی و هم افزایی تعاملات، روند نوسازی در منطقه شتاب بیشتری پیدا کند.

خانواده شهر تهران شهرداری مشترک شهردار نوسازی بافت منظور فرسوده تعاملات
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر