کد خبر: 118837 A

با حضور قائم مقام شهردار تهران؛

کسب رضایت شهروندان در اجرای پروژه های شهری و تعیین تکلیف اختلافات از مهمترین اصول و در اولویت اقدامات در حال انجام، باید قرار گیرد.

ایلنا: بازدید میدانی از پروژه های بزرگراه حضرت امام علی(ع) و بزرگراه طبقاتی آیت ا… صدر با حضور عیسی شریفی قائم مقام شهردار تهران، معاونین شهردار تهران، مدیران کل و تعدادی از شهرداران مناطق همجوار برگزار شد.

به گزارش ایلنا، در این مراسم روند تکمیل و بهره برداری پروژه ها و اقدامات اجرا شده توسط مدیریت شهری شهرداری تهران و شهرداران مناطق یک، ۲۰،۱۵، ۱۴،۱۳، ۸،۷، ۳ و… مورد بررسی قرار گرفت.

شریفی قائم مقام شهردار تهران در این جلسه بر سرعت بخشی به اتمام طرح ها و پروژه های مربوط به این دو پروژه که در دست اقدام معاونت ها، سازمان ها و مناطق همجوار است تاکید کرد و گفت: کسب رضایت شهروندان در اجرای پروژه های شهری و تعیین تکلیف اختلافات از مهمترین اصول و در اولویت اقدامات در حال انجام، باید قرار گیرد و دو مسیر این پروژه ها با نصب علائم اطلاع رسانی، اجرای طرح های ترافیکی، ساماندهی و ایمن سازی شود تا مشکلی در تردد شهروندان به وجود نیاید.

مازیار حسینی معاون فنی و عمرانی شهرداری تهران نیز خاطر نشان ساخت: در ارائه گزارش از روند اجرای پروژه همه جوانب و ریز پروژه ها در نظر گرفته شده و بر همین اساس می توان صداقت را در حوزه فنی و عمرانی به طور کامل مشاهده کرد و لازم است همه متولیان در اجرای این دو پروژه علاوه بر حفظ سرعت و زمان بحثکیفیت را هم مثل گذشته مد نظر قرار دهند و ریزه کاری ها جمع شود و زودتر کار به اتمام برسد.

عملکرد تمام مناطق و سازمان ها در این جلسه بررسی و توضیحات لازم از سوی معاونان و شهرداران مناطق ارائه شد و مجتبی یزدانی شهردار منطقه یک نیز از اتمام عملیات اجرایی این منطقه در بزرگراه آیت ا… صدر خبر داد و گفت: در این پروژه علاوه بر استقرار شهرداران نواحی، سه معاونت اجرایی هم در این مسیر مستقر شده اند و کارهای باقی مانده نیز در حال اجراست و تا چند روز آینده خرده کاری ها به اتمام می رسد و موردی باقی نمی ماند.

وی در مورد عملیات اجرایی در بزرگراه حضرت امام علی(ع) تصریح کرد: این بزرگراه نیاز به کار ویژه ای دارد و نواحی مرتبط، معاونت های عمران، ترافیک و شهری یک ماه کار نیاز دارند تا با توجه به زمین های مناسب در این محدوده از نظر زیبا سازی مسیر ساماندهی و آماده سازی شود.

یزدانی به اتصال خیابان ۳۵ متری شهید افتخاری به بزرگراه آیت ا… صدر اشاره کرد و گفت: خیابان ۳۵ متری شهید افتخاری با هماهنگی معاونت های فنی و عمران، ترافیک، امور نهاد ها، املاک و… در حال احداثاست و از زیر دارآباد به بزرگراه حضرت امام علی(ع) متصل می شود که در بحثساماندهی ترافیکی کار بسیار مهمی محسوب می شود.

شهردار منطقه یک تسریع در اجرای پروژه طبقاتی بزرگراه شهید آیت ا… صدر را با همدلی، صبوری و شکیبایی شهروندان محقق دانست و گفت: مدیریت شهری قدردان و سپاسگزار این همراهی است.

وی با تشکر از شهروندان جهت همراهی با مدیریت شهری در راستای احداثپروژه‌های عمرانی و اجتماعی تصریح کرد: اجرای عملیات عمرانی با کیفیت و سرعت بالا و با حضور متخصصان باعثمی شود شهروندان در اجرای پروژه های ملی، با مدیریت شهری مشارکت داشته باشند.

شهرداری منطقه 1
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر