کد خبر: 121557 A

معاون سیاسی اجتماعی استانداری تهران:

آموزش و پرورش از اصلیترین ارکان رشد و پیشرفت کشور محسوب می‌شود و استقرار نظام آموزشی کارآمد در کنار مسائل تربیتی نسل جدید نقش مؤثری در توسعه کشور خواهد داشت.

ایلنا: معاون سیاسی اجتماعی استانداری تهران گفت: ساخت و تکمیل مدارس در سایت‌‎های مسکن مهر از راهبردهای دولت در استان است.

به گزارش ایلنا به نقل از اداره کل روابط عمومی، سیدشهاب‌الدین چاوشی در هفتمین جلسه شورای آموزش و پرورش استان تأکید کرد: با توجه به دغدغه‌های ساکنین واحدهای مسکن مهر مبنی براینکه که سایت‌های مسکن مهر اغلب فاقد مدرسه است انتظار جدی این است که متولیان و دستگاه‌ها براساس برنامه‌های مصوب اقدام جدی کنند.

وی تصریح کرد: اعضاء شورای آموزش و پرورش استان باید تلاش کنند از همه ظرفیت‌های موجود در استان در جهت بهبود وضعیت آموزشی و ارتقاء کیفی دانش آموزان و معلمان بهره گیرند.

قائم مقام شورای آموزش و پرورش استان تهران تأکید کرد: بروز خلاقیت‌ها در حوزه آموزشی نیازمند محیط‌های سالم آموزشی است و امیدوارم شاهد شکوفایی هرچه بیشتر اصلیترین رکن ساختاری جامعه که‌‌ همان تعلیم و تربیت است باشیم.

چاوشی افزود: آموزش و پرورش از اصلیترین ارکان رشد و پیشرفت کشور محسوب می‌شود و استقرار نظام آموزشی کارآمد در کنار مسائل تربیتی نسل جدید نقش مؤثری در توسعه کشور خواهد داشت.

وی در پایان از تلاش‌های اداره کل آموزش و پرورش شهر تهران و شهرستان‌های استان در جهت ارتقاء کیفیت و کاهش افت تحصیلی محسوس دانش آموزشان قدردانی کرد.

آموزش و پرورش آموزش و پرورش استان استانداری تهران تعلیم و تربیت جامعه دولت رشد شهر تهران مسکن مهر معاون سیاسی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر