کد خبر: 121952 A

جاوید علاوه بر شهردار منطقه ۴ همچنان معاون شهرسازی است / شوشتری علاوه بر رئیس سازمان زیباسازی مدیرکل دفتر شهردار تهران نیز هست.

ایلنا: سخنگوی شهرداری تهران درباره دو شغله شدن برخی از افراد در شهرداری تهران، گفت: در چند روز آینده برای این افراد جایگزین مناسبی را انتخاب می‌کنیم.

به گزارش خبرنگار ایلنا، تاکنون ۱۲شهردار منطقه جابجا و تغییر یافته است و از معاونت‌ها نیز یک معاون از سمت خود در معاونت شهرسازی و معماری به شهرداری منطقه ۴ که پیش از این شهردار این منطقه بود؛ بازگشت. این انتصاب در ۱۱ آبان ماه امسال انجام شده است. با این حال بعد از گذشت ۱۸ روز از این جابجایی جاوید با حفظ سمت در شهرداری منطقه ۴ حضور یافته است.

سیدمحمد ایازی در پاسخ به اینکه چرا هنوز جاوید به عنوان معاون در معاونت شهرسازی شهرداری تهران حضور دارد، اظهار کرد: فعلا علیرضا جاوید با حفظ سمت به عنوان معاون شهردار فعالیت می‌کند و ما در چند روز آینده فردی را جایگزین وی خواهیم کرد.

وی در پاسخ به این پرسش که چرا شوشتری با حفظ سمت در سازمان زیباسازی به عنوان مدیرکل دفتر قالیباف نیز انتخاب شده است، گویا دوشغله بودن نیز در شهرداری تهران در این دوره باب شده است، اظهار کرد: تغییر مسئولیت‌ها قاعدتا دو تا سه هفته زمان می‌برد تا ما افراد جدیدی را انتخاب کنیم پیش بینی می‌کنیم که در دو سه هفته آینده این جابجایی‌ها انجام شود.

ایازی در پاسخ به این پرسش که آیا کمبود افراد متخصص در حوزه شهری دارید یا صحبت نبود اعتماد به گزینه‌های جدید است، گفت: وقتی وزیر ورزش و انتخاب‌ آن سه ماه زمان می‌برد انتخاب مدیر در مجموعه شهرداری نیز نیاز به زمان دارد اینکه بررسی شود فرد مورد نظر چه برنامه‌ای دارد قطعا انتخاب هر فردی برای این مسئولیت‌ها موافق و مخالفانی دارد و باید بررسی‌های لازم انجام شود.

سخنگوی شهرداری تهران که خود نیز معاون فرهنگی و اجتماعی شهرداری تهران نیز هست، درباره دو شغله بودن در شهرداری تهران اینگونه پاسخ داد: مفهوم دو شغله بودن این است که یک فرد دو حکم را به طور مستمر داشته باشد. برای شوشتری که هم اکنون به عنوان مشاور و مدیرکل دفتر شهردار تهران انتخاب شده است به زودی جایگزینی در سازمان زیباسازی انتخاب می‌شود.

وی همچنین درباره ایجاد معاونت جدیدی به عنوان منابع توسعه انسانی در شهرداری تهران به ایلنا گفت: تعداد معاونت‌های شهرداری ۹ معاونت است افزایش نخواهد یافت و اینکه این تغییر در عنوان معاونت‌ها آیا باید با رضایت و اطلاع شورا باشد اطلاعی ندارم.

شهردار تهران شهرداری شهرداری تهران معاون معاون فرهنگی و اجتماعی معماری پاسخ سخنگوی معاونت دوشغله
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر