کد خبر: 122179 A

معاون عمرانی وزیر کشور:

به منظور سرعت بخشیدن به اجرای این طرح‌ها، ضروری است اقدامات و هماهنگی‌های لازم به صورت فوری در بانک مرکزی و معاونت برنامه ریزی و راهبردی ریاست جمهوری صورت گیرد و گزارش اقدامات به طور مستمر به وزارت کشور ارسال شود.

ایلنا: معاون عمرانی وزیر کشور از بررسی مسائل پروژه‌های قطار شهری و خطوط ریلی حومه‌ای در کلان‌شهرهای تهران، مشهد، اصفهان، شیراز و تبریز با حضور معاون‌اول رئیس‌جمهور، وزرای کشور و راه و شهرسازی و رئیس کل بانک مرکزی خبر داد.

به گزارش ایلنا، به نقل از پایگاه اطلاع رسانی وزارت کشور؛ خندان دل معاون عمران و توسعه امور شهری و روستایی گفت: در این جلسه گزارشی در مورد اقدامات انجام شده و مشکلات موجود از سوی وزارت کشور ارائه و در ادامه معاون اول رئیس جمهور بر اهمیت و ضرورت تسریع در تداوم و اتمام عملیات اجرایی طرح‌های مورد اشاره تاکید کرد.

خندان دل طرح‌های خطوط متروی تهران، مشهد، اصفهان، شیراز، تبریز و چند شهر دیگر را از جمله موارد مورد بحثو بررسی در این جلسه برشمرد و افزود: همچنین مقرر شد این طرح‌ها در اولویت استفاده از تأمین منابع مالی خارجی «فاینانس» قرار گیرد.

وی تأکید کرد: به منظور سرعت بخشیدن به اجرای این طرح‌ها، ضروری است اقدامات و هماهنگی‌های لازم به صورت فوری در بانک مرکزی و معاونت برنامه ریزی و راهبردی ریاست جمهوری صورت گیرد و گزارش اقدامات به طور مستمر به وزارت کشور ارسال شود.

اصفهان بانک مرکزی راه و شهرسازی ریاست جمهوری کلان شهر مشهد معاون اول رئیس جمهور معاونت برنامه ریزی وزارت کشور وزیر کشور
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر