کد خبر: 122292 A

مدیرکل پیش بینی سازمان هواشناسی به ایلنا خبر داد:

فردا آسمان تهران ابری در بعضی ساعات با بارش باران و برف در ارتفاعات پیش بینی می‌شود / دمای تهران فردا سه درجه سانتی گراد کاهش خواهد یافت.

ایلنا: ‌ مدیرکل پیش بینی هشدار سریع سازمان هوا‌شناسی از ورود سامانه بارشی به کشور خبر داد و گفت‌: بر این اساس بیشتر استان‌های کشور در چند روز آینده بارش باران و برف خواهند داشت.

" عبدالرضا امیدوار شهری " در گفت‌وگو با خبرنگار ایلنا، از فعالیت سامانه بارشی در نیمه غربی وجنوب غرب خبر داد و گفت: ‌ این سامانه از فردا در مناطق مرکزی و شرقی کشور فعالیت خواهد کرد و در شنبه هفته آینده نیز از نیمه شرقی کشور خارج می‌شود.

وی با بیان اینکه این سامانه موجب بارش باران و برف و کاهش دما در کشور خواهد شد، گفت: استان‌های گیلان، ‌مازندران، قزوین، البرز، تهران، سمنان، قم، مرکزی، اصفهان، خوزستان چهار محال و بختیاری، ‌ کهگیلویه و بویراحمد، فارس، بوشهر، یزد، کرمان، هرمزگان و سیستان و بلوچستان فردا هوایی بارانی و برفی خواهند داشت دمای هوا در این مناطق کاهش خواهد یافت.

به گفته مدیرکل پیش بینی سازمان هوا‌شناسی در روز جمعه استانهای هرمزگان، کرمان، سیستان و بلوچستان، خراسان جنوبی، یزد، سمنان، خراسان رضوی، تهران، گیلان، مازندران، گلستان، خراسان شمالی و شرق اصفهان و در روز شنبه استانهای سیستان و بلوچستان، ‌خراسان جنوبی، خراسان رضوی، خراسان شمالی باران و برف همراه با کاهش دما پیش بینی می‌شود.

امیدوار شهری درباره وضعیت آب و هوایی تهران با بیان اینکه فردا آسمان تهران ابری در بعضی ساعات با بارش باران و برف در ارتفاعات پیش بینی می‌شود، گفت: ‌ دمای تهران فردا سه درجه سانتی گراد کاهش خواهد یافت البته برای روز جمعه نیز هوای نیمه ابری و ابری همراه با بارش پراکنده و در اواخر وقت وزش باد دور از انتظار نیست.

بارش باران بارش برف و باران چهار محال و بختیاری خراسان رضوی خراسان شمالی سازمان هواشناسی قم کهگیلویه و بویراحمد وزش باد سمنان
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر