کد خبر: 123943 A

نایب رئیس شورای شهر تهران:

بحثنمایشگاه در تهران داستان دیرینه دارد. درخواستم از شهرداری تهران این است که هر چه سریع‌تر نمایشگاه شهر آفتاب را به منظور برگزاری جشنواره‌ها فراهم کند.

ایلنا: نایب رئیس شورای شهر تهران از شهرداری تهران خواست به منظور کاهش بار ترافیکی در محدوده نمایشگاه هر چه سریع‌تر مجموعه نمایشگاهی شهر آفتاب را به بهره‌برداری برساند.

به گزارش خبرنگار ایلنا، " مرتضی طلایی " در جلسه علنی امروز به برگزاری همزمان چهار نمایشگاه در دو روز آخر هفته گذشته در تهران اشاره کرد و گفت: همزمانی این نمایشگاه‌ها موجب قفل شدن معابر و بزرگراه‌های اطراف نمایشگاه بین‌المللی شد به طوری که عده‌ای ماشین‌های خود را در خیابان‌‌ رها کردند.

وی با اشاره به بی‌اطلاعی برخی از مسئولان ذیربط در برگزاری این نمایشگاه تصریح کرد: بحثنمایشگاه در تهران داستان دیرینه دارد. درخواستم از شهرداری تهران این است که هر چه سریع‌تر نمایشگاه شهر آفتاب را به منظور برگزاری جشنواره‌ها فراهم کند.

همچنین از مسئولین نمایشگاه نیز درخواست می‌کنم که مراعات حال مردم را در برگزاری نمایشگاه‌های خود داشته باشند.

محمدمهدی تندگویان عضو شورای شهر نیز با بیان اینکه در جایگاه پاسخگویی نیستم اما آقای طلایی تذکر کتبی خود را ارائه دهند تصریح کرد: ظرفیت واقعی صنعت نمایشگاهی برای ما ناشناخته است و مظلوم واقع شده است. در وضعیت اقتصادی کشور که رونق بین‌المللی از دست رفته است اینکه با وجود تحریم‌ها می‌توانیم نمایشگاه داشته باشیم فرصت خوبی است.

وی با بیان اینکه باید برای معضل ترافیک یک راه‌حل مناسبی بیابیم گفت: بسیاری از ترافیکی که در محدوده نمایشگاه وجود دارد به دلیل برپایی نمایشگاه‌ها نیست.

احمد مسجدجامعی در پاسخ به تندگویان گفت: کسی از شما نمی‌خواهد که پاسخ بدهید اینکه شما به کمک مدیریت شهری آمده‌اید خوب است.

بزرگراه ترافیک جلسه علنی رئیس شورای شهر تهران شورای شهر شهرداری تهران صنعت نمایشگاه بین المللی نمایشگاه داستان
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر