کد خبر: 126399 A

عبدالرضا رحمانی فضلی در احکامی با تایید پیشنهادهای شورای اسلامی شهرهای زاهدان و نیشابور و در اجرای تبصره ۳ ذیل بند ۱ ماده ۷۱ قانون تشکیلات، وظایف و انتخابات شوراهای اسلامی کشور و انتخاب شهرداران، سیدمسلم سیدالحسینی را به سمت شهردار زاهدان و محمدحسن زرندی را به سمت شهردار نیشابور منصوب کرد.

ایلنا: وزیر کشور در پی پیشنهاد شوراهای اسلامی شهرهای زاهدان و نیشابور، با صدور احکامی شهرداران جدید این دو شهر را منصوب کرد.

به گزارش ایلنا به نقل از روابط عمومی سازمان شهرداری‌ها و دهیاری‌های کشور، عبدالرضا رحمانی فضلی در احکامی با تایید پیشنهادهای شورای اسلامی شهرهای زاهدان و نیشابور و در اجرای تبصره ۳ ذیل بند ۱ ماده ۷۱ قانون تشکیلات، وظایف و انتخابات شوراهای اسلامی کشور و انتخاب شهرداران، سیدمسلم سیدالحسینی را به سمت شهردار زاهدان و محمدحسن زرندی را به سمت شهردار نیشابور منصوب کرد.

وزیر کشور در این احکام ابراز امیدواری کرده است که با استعانت از پروردگار یکتا و با در نظر گرفتن عدالت در رسیدگی به مناطق، مراقبت در انضباط مالی، مطالعه و بهره گیری از همه ظرفیت‌ها و کوشش در ایجاد محیط سالم شهری، نیل به اهداف عالی نظام مقدس جمهوری اسلامی و منویات و مطالبات مقام معظم رهبری «مدظله العالی» و سیاست‌های دولت تدبیر و امید می‌سر گردد.

خندان دل معاون عمران و توسعه امور شهری و روستائی وزیر کشور و رئیس سازمان شهرداری‌ها و دهیاری‌های کشور در دیدار با سیدالحسینی و زرندی ضمن اعطای حکم وزیر کشور در زمینه انتصاب به سمت شهرداران زاهدان و نیشابور برای آنان در زمینه خدمت رسانی مطلوب به شهروندان و ارتقای شاخص‌های شهری این دو شهر آرزوی موفقیت کرد و در خصوص مسائل مختلف مرتبط با این شهرداری‌ها و توسعه مدیریت شهری و ارائه خدمات بهتر به شهروندان تبادل نظر صورت گرفت.

انتخابات شوراهای اسلامی کشور و انتخاب دولت شاخص شوراهای اسلامی شورای اسلامی قانون معاون مقام معظم رهبری نظام مقدس جمهوری اسلامی وزیر کشور
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر