کد خبر: 126758 A

عضو کمیسیون برنامه و بودجه شورای شهر تهران در گفت‌و‌گو با ایلنا:

تاکنون درباره نحوه دریافت شهرداری از محل عوارض صدور پروانه پروژه ایران زمین اطلاع دقیقی نیست و نقل و قول‌های متعددی بیان شده است / معاون شهردار تهران: از این موضوع اطلاع ندارم. تا الان نشنیدم، ندیده‌ام و نمی‌دانم که اصل موضوع چیست.

ایلنا: عضو کمیسیون برنامه و بودجه شورای شهر تهران گفت: بر اساس ادعای مالک پروژه ایران زمین، وی ۵۰ میلیون دلار از شهرداری طلبکار است که این چک‌ها برگشت خورده‌اند.

" مسعود سلطانی‌فر " در گفت‌و‌گو با خبرنگار ایلنا، درباره پروژه ایران زمین، اظهار کرد: تاکنون درباره نحوه دریافت شهرداری از محل عوارض صدور پروانه پروژه ایران زمین اطلاع دقیقی نیست و نقل و قول‌های متعددی بیان شده است.

وی ادامه داد: در آخرین جلسه‌ای که با مالک این پروژه داشتیم وی مدعی شده است که «سر جمع از کل معاملاتم با شهرداری تهران از محل پروژه صدر و ایران زمین، ۵۰ میلیون دلار طلبکارم و چرا هیچ کس این را نمی‌گوید.»

عضو کمیسیون برنامه و بودجه شورای شهر تهران تاکید کرد: بر اساس ادعای این فرد، چک‌های شهرداری بانک رفته و برگشته خورده است. البته ما از کمیسیون عمران خواسته‌ایم این مساله را پیگیری کند.

حسین محمدپورزرندی معاون مالی و اداری شهرداری تهران نیز در پاسخ به این ادعا، به ایلنا گفت: ‌ از این موضوع اطلاع ندارم. تا الان نشنیدم، ندیده‌ام و نمی‌دانم که اصل موضوع چیست.

وی در پاسخ به پرسش مجدد مبنی بر اینکه شما معاون شهردار هستید چطور امکان دارد که از این موضوع بی‌اطلاع باشید، افزود: چنین مطلبی را نشنیدم.

ایران چک دلار زمین شورای شهر تهران شهردار تهران شهرداری شهرداری تهران کمیسیون برنامه و بودجه معاون
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر