کد خبر: 131473 A

حاشیه‌نگاری از جلسه امروز شورای شهر تهران؛

بارها از هیات رئیسه خواستیم که برنامه‌ بازدید اعضای شورای شهر تهران با مقام معظم رهبری و سران سه قوه را فراهم کند اما تاکنون عملیاتی نشده است.

ایلنا: رئیس کمیسیون عمران شورای شهر تهران پیشنهاد داد با توجه به کمبود زمان برای بررسی برنامه پنج ساله دوم شهرداری تهران ساعت جلسات شورا افزایش یابد.

به گزارش خبرنگار ایلنا، جلسه علنی شورای شهر تهران امروز در غیاب احمد مسجدجامعی با ریاست مرتضی طلایی برگزار شد.

در این جلسه اقبال شاکری اظهار کرد: ‌ بارها از هیات رئیسه خواستیم که برنامه‌ بازدید اعضای شورای شهر تهران با مقام معظم رهبری و سران سه قوه را فراهم کند اما تاکنون عملیاتی نشده است.

مرتضی طلایی در پاسخ گفت: بعد از ماه صفر حتما این کار انجام می‌شود.

از دیگر حاشیه‌های امروز این بود که اسماعیل دوستی در میان صحبت‌های خود تا وقتی علیرضا دبیر بر روی صندلی خودش نشیند حرف نمی‌زنم.

علیرضا دبیر نیز بعد از گذشت دقایقی وقتی دوستی برای صحبت با طلایی به بالای صحن رفت گفت: ‌ آقای دوستی درگوشی با طلایی حرف نزنید بهتر است. و بلند گفت: آنوقت به من گیر می‌دهد.

حبیب کاشانی نیز در ادامه صحبت‌های دبیر، گفت: در صندلی هیات رئیسه بنشینید تا به راحتی با طلایی حرف بزنید.

دبیر حتی موقع پایین آمدن دوستی گفت: قرار نبود زیرمیزی رد و بدل شود.

در زمان صحبت‌های سالاری نویز تلفن یکی از اعضا مانع از شنیدن صحبت‌های وی شد که علیرضا دبیر در این میان گفت: تلفن آقای شیبانی است. آقای شیبانی تلفن خود را کنار بگذارید.

وی سپس با صدای آرامتر گفت: البته آقای شیبانی گوشی همراه خود ندارد.

احمد دنیامالی رئیس کمیسیون عمران شورای شهر تهران نیز با توجه به کمبود زمان برای بررسی برنامه پنج ساله دوم شهرداری تهران پیشنهاد کرد ساعت جلسات کمی زودتر از ۹، یعنی ۸ صبح آغاز شود و اگر لازم شد در برخی از روزها صبح و عصر جلسه تشکیل شود.

احمدمسجدجامعی، پرویز سروری، پیرهادی، مجتبی شاکری از جمله غایبین این جلسه بودند که بر اساس شنیده‌ها این افراد به کربلا سفر کرده‌اند.

پیرهادی تلفن جلسه علنی حبیب کاشانی سران سه قوه شورای شهر تهران شهر تهران شهرداری تهران کربلا مقام معظم رهبری
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر