کد خبر: 131535 A

محسن سرخو خبر داد؛

اگرچه شهرداری تهران جایگزینی برای قطع دفترچه درمانی شهرسالم برای این کارکنان فراهم کرده است اما جایگزین وی ناقص بوده است و هم اکنون افراد از این مسئله ناراضی هستند و ۱۰۰ نفر از آن‌ها طی نامه‌ای، این موضوع را اعلام کردند.

ایلنا: عضو کمیسیون عمران شورای شهر تهران از نامه اعتراض آمیز ۱۰۰ نفر از کارکنان روزنامه همشهری نسبت به قطع دفترچه بیمه شهرداری تهران خبر داد.

به گزارش خبرنگار ایلنا، در جلسه علنی امروز محسن سرخو در قالب تذکری به شهردار تهران خواستار رفع مشکلات بیمه درمانی کارکنان روزنامه همشهری شد و افزود: ۱۰۰ نفر از کارکنان طی نامه‌ای اعلام کردند که به دلیل نامعلوم از سال ۸۹ بیمه شهرداری آن‌ها قطع شده است و آن‌ها با مشکلات درمانی متعددی مواجه هستند.

معصومه آباد عضو کمیسیون سلامت در پاسخ به صحبت سرخو اظهار کرد: این افراد که تعداد آن بیش از ۱۰۰ نفر است کارکنان شهرداری تهران در این مجموعه استخدام هستند و از مزایای بیمه برخوردارند. ۸۰۰ نفر نیز به صورت پیمانکاری با شهرداری تهران قرارداد دارند.

وی ادامه داد: برطبق قانون شورای درمان یک فرد نمی‌تواند از دو جا بیمه شود از این رو بیمه شهر سالم این افراد قطع شده است. آقای سرخو شما اگر می‌توانید این موضوع را از تأمین اجتماعی پیگیری کنید.

محسن سرخو نیز در پاسخ به آباد گفت: من از جزئیات کامل این موضوع مطلع هستم و می‌دانم که این افراد از سال ۷۵ تا ۸۹ دفترچه درمان شهرداری تهران را داشتند. و داشتن این دفترچه مغایرت قانونی ندارد.

وی ادامه داد: اگرچه شهرداری تهران جایگزینی برای قطع دفترچه درمانی شهرسالم برای این کارکنان فراهم کرده است اما جایگزین وی ناقص بوده است و هم اکنون افراد از این مسئله ناراضی هستند و ۱۰۰ نفر از آن‌ها طی نامه‌ای، این موضوع را اعلام کردند.

جلسه علنی درمان سلامت شورای شهر تهران شهردار تهران شهرداری شهرداری تهران قانون مشکلات روزنامه
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر