کد خبر: 136570 A

طرح تعویض رایگان مبدل های کاتالیستی و کنیستر از روز یکشنبه ۲۲ دی اجرا می‌شود. ارائه اصل پروانه هوشمند(کارنامه تاکسی) برای تعویض رایگان کاتالیست الزامی ست.

ایلنا: در آستانه روز هوای پاک سازمان مدیریت و نظارت بر تاکسیرانی شهر تهران طرح تعویض و نصب رایگان مبدل‌های کاتالیستی و کنیس‌تر را برای تاکسی‌های پراید اجرا می‌کند.

به گزارش ایلنا، مالکان تاکسی‌های پراید برای تعویض رایگان کاتالیست و کنیستر خودروی خود به مراکز معاینه فنی شهرداری تهران مراجعه کنند. طرح تعویض رایگان مبدل‌های کاتالیستی و کنیس‌تر از روز یکشنبه ۲۲ دی اجرا می‌شود. ارائه اصل پروانه هوشمند(کارنامه تاکسی) برای تعویض رایگان کاتالیست الزامی ست.

هزینه تعویض مبدل‌های یاد شده ۳۰۰ هزار تومان است که شهرداری تهران درراستای اجرای طرح‌های کاهش آلودگی هوای تهران این طرح را رایگان برای تاکسی‌های پراید اجرا می‌کند.

فاز نخست طرح تعویض رایگان مبدل‌های کاتالیستی و کنیستر تاکسی‌های پراید سال گذشته در آستانه روز هوای پاک اجرا و نزدیک به یک هزار و ۵۰۰ تاکسی پراید را پوشش داد. تعداد کل تاکسی‌های پراید در تهران نزدیک به ۸ هزار است که پیش بینی می‌شود در فاز دوم نیز نزدیک به یک هزار و ۵۰۰ خودروی دیگر تعویض مبدل شوند.

ابوذر، بیهقی، آب‌شناسان، سراج، خاوران، دماوند، چمران، نیایش، شکوفه و الغدیر از جمله مراکز معاینه فنی خودروهای سبک در تهران است.

پوشش تاکسی دماوند سازمان مدیریت و نظارت بر تاکسیرانی شهر تهران شهرداری تهران معاینه فنی رایگان پراید تعویض
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر