کد خبر: 136897 A

یک عضو شورای شهر تهران؛

بک عضو شورای شهر تهران نسبت به نحوه درآمدهای شرکت پیام شهری وابسته به روزنامه همشهری و استفاده از نیروهای بازنشسته شهرداری تهران در جایگاه‌های مختلف روزنامه از جمله معاونت مالی و مدیریت انتقاد کرد.

ایلنا: یک عضو شورای شهر تهران در جلسه امروز از شهرداری تهران خواست تا نسبت به چرایی فروش و قیمت فروخته شده زمین میدان فرمانیه توضیح ارائه دهد.

به گزارش خبرنگار ایلنا، غلامرضا انصاری در جلسه امروز شورای شهر تهران با اشاره به فروش زمین میدان میوه و تره فرمانیه، گفت: ‌ شهرداری تهران نسبت به ضرورت فروش این زمین‏، علت واگذاری و قیمت به فروش رفته آن و کاربری جدید گزارشی را به شورای شهر تهران ارائه دهد.

رحمت‌اله حافظی رئیس کمیسیون سلامت شورای شهر تهران، نیز با بیان اینکه در برنامه پنج ساله اول تکلیفی برعهده شهرداری تهران برای خروج موتورسیکلت‌های فرسوده با همکاری سایر نهادها الزام شد، گفت: از شهرداری تهران می‌خواهیم نسبت به چگونگی خروج موتورسیکلت‌های فرسوده گزارشی را به شورا ارائه دهد.

وی گفت: این مساله در قالب تذکر است و امیدواریم شهرداری پاسخگو باشد.

همچنین محمدمهدی تندگویان عضو کمیسیون شهرسازی شورای شهر تهران نسبت به نحوه درآمدهای شرکت پیام شهری وابسته به روزنامه همشهری انتقاد کرد و گفت: ‌قرار بود این شرکت ادغام شود اما تاکنون اقدامی صورت نگرفته است و درآمدهای آن غیرقانونی است.

وی همچنین درباره استفاده از نیروهای بازنشسته شهرداری تهران در جایگاه‌های مختلف روزنامه از جمله معاونت مالی و مدیریت، تصریح کرد: این تذکرات به صورت کتبی ارائه می‌شود.

زمین سلامت شورای شهر تهران شهرداری شهرداری تهران موتورسیکلت میوه و تره بار روزنامه میدان فرمانیه
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر