کد خبر: 137053 A

مهندسان و کارگران مترو با دلگرمی هر چه بیشتر، شرایط سخت فعالیت در اعماق تهران را تحمل کرده و تمام تلاش خود را در جهت گسترش مترو به کار خواهند گرفت.

ایلنا: معاون حمل و نقل و ترافیک شهرداری تهران با اشاره به دیدار شهردار تهران، اعضای شورای شهر و مسئولان شهرداری تهران با مقام معظم رهبری گفت: توجه رهبری نسبت به گسترش مترو نشان دهنده درستی مسیر انتخاب شده است و از این به بعد نیز مدیریت جهادی مورد تأکید معظم له با قدرت و قوت استمرار خواهد داشت.

به گزارش ایلنا، سید جعفر تشکری هاشمی افزود: روحیه خدمت به مردم‌‌ همان روحیه‌ای است که دست اندر کاران حمل و نقل شهری با اغتنام فرصت این مهم را سرلوحه فعالیت‌های خود قرار داده‌اند و با کار و تلاش روزافزون مبتنی بر علم و درایت سعی دارند تا از این فرصت به بهترین شکل ممکن استفاده کنند.

وی با اعلام اینکه‌‌ همان طور که مقام معظم رهبری(مدظله العالی) اشاره کردند، تهران به عنوان نماد آبادانی کشور الگو و خط دهنده برای شهرهای سراسر کشور است، اظهار کرد: این مهم را در بسیاری از اقدامات حوزه حمل و نقل و ترافیک از جمله گسترش مترو، راه اندازی بی‌آر تی و بهره برداری از پارک‌های آموزش ترافیک شاهد هستیم.

معاون شهردار تهران با اشاره به اینکه قدردانی مقام معظم رهبری(مدظله العالی) از خدمات شهرداری تهران، از تمیزی شهر و توسعه فضای سبز و بوستان‌ها گرفته تا ساخت بزرگراه‌ها و پل‌ها و ایجاد فضاهای ورزشی، باعثدلگرمی خدمت گزاران مدیریت شهری در تمام بخش هاست، تصریح کرد: عنایت معظم له نسبت به گسترش مترو نشان دهنده درستی مسیر انتخاب شده است.

وی با بیان اینکه مقام معظم رهبری(مدظله العالی) در خصوص گسترش مترو، دست اندر کاران این حوزه را امیدوار‌تر و با انگیزه‌تر از گذشته نموده، اضافه کرد: مهندسان و کارگران مترو با دلگرمی هر چه بیشتر، شرایط سخت فعالیت در اعماق تهران را تحمل کرده و تمام تلاش خود را در جهت گسترش مترو به کار خواهند گرفت.

تشکری هاشمی با تأکید بر فرمایش مقام معظم رهبری(مدظله العالی) در خصوص آلودگی هوا و حمل و نقل به عنوان مشکلات تهران، تصریح کرد: برای رفع مشکلات مورد تأکید معظم له، تمام همت خود را به کار خواهیم گرفت و امیدواریم سایر دستگاه‌های دست اندر کار نیز برای کاهش و کنترل این مشکلات از مدیریت شهری حمایت کرده و با آن همکاری کنند.

معاون شهردار تهران در پایان این موضوع که مقام معظم رهبری(مدظله العالی)، رمز موفقیت و راه غلبه بر مشکلات را در مدیریت جهادی دانسته‌اند را نشان دهنده انتخاب نقشه راه صحیح از سوی مدیریت شهری دانست و خاطرنشان کرد: سعی کرده‌ایم تا با مدیریت جهادی، کار و تلاش بیشتر و حرکت رو به جلو، به مفهوم خدمت گزاری به شهروندان را معنای تازه‌ای ببخشیم.

آلودگی هوا بزرگراه حمل و نقل شورای شهر شهردار تهران فضای سبز مترو مشکلات معاون حمل و نقل و ترافیک مقام معظم رهبری
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر