کد خبر: 137912 A

سازمان هواشناسی؛

امروز شدت بارش‌ها در استان‌های هرمزگان و سیستان و بلوچستان خواهد بود که سبب آبگرفتگی معابر و سیلابی شدن رودخانه‌ها و مسیل‌ها و اختلال در تردد جاده‌های کوهستانی این استان‌ها خواهد شد و امروز دریای عمان و تنگه هرمز مواج خواهند بود.

ایلنا: امروز علاوه بر نواحی مرکز و جنوب کشور دامنه‌های بارش به جنوب شرق و شرق و با شدت کمتر به شمال شرق کشیده می‌شود و فردا بارش‌ها محدود به نوار شرقی و جنوب شرق و دریای عمان می‌شود.

به گزارش ایلنا از سازمان هوا‌شناسی کشور، امروز «یکشنبه ۲۹ دی ماه ۹۲» علاوه بر نواحی مرکز و جنوب کشور دامنه‌های بارش به جنوب شرق و شرق و با شدت کمتر به شمال شرق کشیده می‌شود و فردا بارش‌ها محدود به نوار شرقی و جنوب شرق و دریای عمان می‌شود و همچنین سامانه بارشی بتدریج از بعدازظهر همین روز از مرزهای شرقی کشور خارج می‌شود.

بر اساس این گزارش، امروز شدت بارش‌ها در استان‌های هرمزگان و سیستان و بلوچستان خواهد بود که سبب آبگرفتگی معابر و سیلابی شدن رودخانه‌ها و مسیل‌ها و اختلال در تردد جاده‌های کوهستانی این استان‌ها خواهد شد و امروز دریای عمان و تنگه هرمز مواج خواهند بود.

به گزارش ایلنا، وضعیت آب و هوای استان «تهران» امروز، نیمه ابری، در پاره‌ای نقاط مه صبحگاهی، بتدریج کاهش ابر و شهر تهران غبار آلود پیش بینی می‌شود و استان تهران در بیشینه دمای خود به ۱۰ درجه و در کمترین حالت به ۰ درجه بالای صفر خواهد رسید و همچنین دمای شهر تهران در حال حاضر۷ درجه بالای صفر است که نسبت به روز‌های گذشته گرم‌تر شده است.

استان تهران تنگه هرمز جاده دی ماه سیستان و بلوچستان شهر تهران عمان هواشناسی بارش هرمزگان
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر