کد خبر: 138905 A

شرفخانی:

براساس مصوبه ستاد هفته وقف، اقدامات انجام گرفته در ستاد و ابتکارات استان‌ها بصورت یک کتاب توسط کمیته فرهنگی منتشر شود.

ایلنا: معاون سازمان اوقاف و امور خیریه با اشاره به اینکه برنامه‌های هفته وقف براساس نظرسنجی مطابق با دستورالعمل سازمان و بهره گیری تجارب گذشته برگزار می‌شود، گفت: دبیرخانه دائمی ستاد هفته وقف به منظور برنامه ریزی و تدوین برنامه‌های این هفته تشکیل می‌شود.

به گزارش ایلنا به نقل از روابط عمومی سازمان اوقاف و امور خیریه، حجت الاسلام و المسلمین " احمد شرفخانی " با اشاره به دستاورد‌ها و موفقیت‌های سازمان اوقاف در هفته وقف اظهار کرد: مدیران وکارکنان سازمان اوقاف در هفته وقف با اقدامات شبانه روزی خود، یکی از رویدادهای بزرگ فرهنگی کشور را رقم زدند.

وی با بیان اینکه مقرر شد، دبیرخانه ستاد برگزاری و بزرگداشت هفته وقف به صورت مستمر و دائمی فعالیت کند و در هرماه یک جلسه تشکیل دهد، افزود: براساس مصوبه ستاد هفته وقف، اقدامات انجام گرفته در ستاد و ابتکارات استان‌ها بصورت یک کتاب توسط کمیته فرهنگی منتشر شود.

حجت الاسلام شرفخانی با بیان اینکه پذیرای پیشنهادهای اعضای ستاد و کارکنان استان‌ها در زمینه سازوکار ایجاد و ثبت وقف‌های کوچک هستیم، ادامه داد: در هفته وقف سال ۹۲، نشست هم اندیشی حوزه علمیه و وقف برگزار شد که نتایج بسیار مناسبی بدست آمد و مقرر شد این همایش در ایام سال نیز بصورت استانی برگزار شود.

رئیس ستاد هفته وقف با اشاره به اینکه توسعه نشستهای صنفی و تخصصی وقف مورد تاکید است، تصریح کرد: برنامه ریزی‌های لازم در مورد استفاده از ظرفیت ورزش در ترویج و تبلیغ فرهنگ وقف در دستور کار قرار گرفته است.

استفاده از ظرفیت اوقاف و امور خیریه حوزه علمیه روابط عمومی سازمان شبانه روزی معاون ستاد تشکیل وقف دبیرخانه
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر