کد خبر: 139571 A

دبیر جشنواره «آسمون شهرمون»:

مهمترین هدف این جشنواره معضل آلودگی هوای شهر تهران و گردآوری پیشنهادها و مطالبات کودکان و نوجوانان برای کمک به حل این معضل توسط مدیریت شهری است.

ایلنا: دبیر جشنواره «آسمون شهرمون» از برگزاری آیین پایانی این جشنواره در هفدهم بهمن ماه خبر داد.

به گزارش ایلنا؛ سید جمال هادیان زواره مدیر روابط عمومی و بین الملل شورای اسلامی شهر تهران و دبیر جشنواره " آسمون شهرمون " از پایان زمان ارسال آثار به این جشنواره خبر داد و افزود: روابط عمومی شورای اسلامی شهر تهران با هدف رساندن پیام آثار و عواقب آلودگی هوای پایتخت از نگاه کودکان در غالب نقاشی و انشاء به مسئولین و متولیان ساماندهی هوای شهرشون اقدام به برگزاری این جشنواره کرد.

وی ایجاد ارتباط نزدیکتر مردم، به ویژه کودکان و نوجوانان با نمایندگان خود در پارلمان شهری را از رویکردهای دیگر این جشنواره دانست و گفت: مهمترین هدف این جشنواره معضل آلودگی هوای شهر تهران و گردآوری پیشنهادها و مطالبات کودکان و نوجوانان برای کمک به حل این معضل توسط مدیریت شهری است.

هادیان خاطر نشان کرد: همچنین ایجاد فضای کمک به پاکیزگی هوا و ترویج فرهنگ حفاظت از آسمان شهر تهران با همکاری شهروندان، نهادهای اجتماعی، موسسات فرهنگی هنری و رسانه ها از دیگر پیام های این جشنواره بود.

وی با اشاره به ارسال بیش از ۳۵۰۰ اثر در غالب نقاشی و انشاء به دبیر خانه جشنواره گفت: این جشنواره برای گروه سنی ۷ تا ۱۴ سال در مقطع‌های تحصیلی دبستان و راهنمایی طراحی شده بود که مدت زمان ارسال آثار به دبیر خانه این جشنواره روبه پایان است و از سه شنبه هشتم بهمن ماه کار بررسی آثار توسط هیات داوران آغاز خواهد شد.

دبیر جشنواره " آسمون شهرمون " همچنین خاطر نشان کرد: آیین پایانی جشنواره نیز هفدهم بهمن ماه به مناسبت سی و پنجمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی خواهد بود که در این برنامه به ۷۰ نفر از برگزیدگان در هر رشته لوح تقدیر و جایزه ویژه اهدا می‌شود.

پایتخت پیروزی انقلاب اسلامی ترویج فرهنگ رسانه شورای اسلامی شهر تهران شهر تهران فرهنگی هنری کودکان کودکان و نوجوانان مدیر روابط عمومی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر