کد خبر: 141226 A

سخنگوی سازمان آتش نشانی:

شدت برخورد کامیون با خانه به حدی بود که مصالح کامیون وارد طبقه اول شده و این طبقه را به طور کامل تخریب کرده بود.

ایلنا: ورود کامیون حامل مصالح به داخل یک مجتمع مسکونی یک کشته و ۴ مجروح بر جا گذاشت.

" جلال ملکی " سخنگوی سازمان آتش نشانی در گفتگو با ایلنا، با اعلام این خبر گفت: ساعت ۳ و ۴۷ دقیقه بامداد امروز ورود یک کامیون کمپرسی به داخل یک مجتمع مسکونی در انتهای خیابان شیخ بهایی به سازمان آتش نشانی اطلاع داده شد.

وی افزود: بلافاصله آتش نشانان ۲ ایستگاه خود را به محل حادثه رسانده و در بررسیهای خود دریافته است یک کامیون حامل مصالح به شدت با این خانه برخورد کرده و وارد طبقه همکف شده است.

سخنگوی سازمان آتش نشانی ادامه داد: شدت برخورد به حدی بود که مصالح کامیون وارد طبقه اول شده و این طبقه را به طور کامل تخریب کرده بود.

به گفته وی در زمان حادثه دو زن و دو مرد در طبقه اول حضور داشتند که آتش نشانان آن‌ها را خارج و تحویل امدادگران اورژانس دادند. ۶ نفر نیز در طبقه دوم حضور داشتندکه خوشبختانه به آن‌ها آسیبی وارد نشده بود.

ملکی افزود: راننده کامیون در داخل اتاقک گرفتار شده بود که آتش نشانان با ایمن سازی محل و برش اتاقک راننده را خارج کردند که امدادگران اورژانس پس از معاینه اعلام کرده وی به علت شدت جراحات جان خود را از دست داده است.

سخنگوی سازمان آتش نشانی در ادامه گفت: در جریان این حادثه به ۷ دستگاه خودرو که در طبقه همکف پارک بودند آسیب وارد شد که آتش نشانان با کمک چرثقیل کامیون را از داخل این مجتمع خارج کردند.

خودرو سازمان آتش نشانی کامیون کمپرسی کامیون ورود سخنگوی مجتمع مسکونی طبقه شدت
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر