کد خبر: 141311 A

مردم می‌توانند با تماس با سامانه ۱۳۷ و اعلام آدرس منزل خود نهال مورد نیاز خودشان را دریافت کرده و مسئولان نواحی ۱۲۳ گانه هم با حضور در محل مورد نظر به کاشت این نهال‌ها می‌پردازند یا در صورت درخواست شهروندان نهال‌ها برای کاشت به خود افراد داده می‌شود.

ایلنا: معاون خدمات شهری شهرداری تهران گفت: نهال رایگان به شهروندان تهرانی از اول بهمن تا ۱۵ اسفندماه اهدا خواهد شد.

به گزارش ایلنا، " مجتبی عبداللهی "، درباره اهمیت فضای سبز در سال ۹۲ افزود: توجه ویژه شهرداری تهران به نهضت درختکاری باعثشده تا پایتخت هر حیثمملو از گل و گیاه باشد و مجموعه شهرداری و معاونت خدمات شهری هم اهمیت زیادی برای این موضوع قائل است.

وی با توجه به پیش بینی شهرداری به کاشت گل و گیاه از تابستان امسال تصریح کرد: این برنامه ریزی‌ها باعثشد تا تمامی مناطق ۲۲گانه به تهیه نهال و پیاز گل به میزان مورد نیازشان اقدام کنند و از تابستان این موضوع در دستور العمل‌ها قرار گرفته است.

معاون خدمات شهری شهرداری تهران با بیان اینکه سازمان پارک‌ها و فضای سبز شهر تهران تعداد قابل ملاحظه‌ای درخت برای کاشت در این زمان مققر در نظر گرفته است، اظهار کرد: این نهال‌ها در رمپ و لوپ‌های تمامی بزرگراه‌ها کاشته خواهد شد تا شهر آماده استقبال از سال نو شود.

عبداللهی درباره اهدای نهال رایگان به تمامی شهروندان گفت: مردم می‌توانند با تماس با سامانه ۱۳۷ و اعلام آدرس منزل خود نهال مورد نیاز خودشان را دریافت کرده و مسئولان نواحی ۱۲۳ گانه هم با حضور در محل مورد نظر به کاشت این نهال‌ها می‌پردازند یا در صورت درخواست شهروندان نهال‌ها برای کاشت به خود افراد داده می‌شود.

وی با ابراز امیدواری از اینکه در ۲ ماه پایانی سال کاشت درخت در حیاط، پیاده رو‌ها و اتوبان‌ها انجام می‌پذیرد، ادامه داد: از مردم درخواست داریم جهت توسعه فضای سبز شهر و همچنین تاثیر آن در زندگی و نشاط خود تلاش کنند.

بزرگراه پایتخت سال نو شهر تهران شهرداری شهرداری تهران فضای سبز معاون شهروندان نهال
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر