کد خبر: 146533 A

از اوایل سال جاری، تمهیدات و برنامه‌های لازم برای مناسب سازی محوطه و بهسازی معابر و حاشیه‌های خیابان امام خمینی(ره) حد فاصل خیابان رودکی تا خیابان جیحون در دو ضلع شمال و جنوب در مسیری به طول ۱۱۵۰ متر شامل در دستور کار منطقه قرار گرفته است.

ایلنا: همزمان با اجرای طرح تعریض بلوار امام خمینی(ره) با ۹۷ درصد پیشرفت، عملیات جدول گذاری رفیوژ میانی این معبر، حد فاصل خیابان جیحون تا بزرگراه یادگار امام(ره) در دست اجراست و ۸۵ درصد پیشرفت فیزیکی داشته است.

به گزارش ایلنا، مصطفی بیگی معاون فنی و عمران منطقه با اعلام این خبر گفت: این عملیات همزمان با اجرای طرح تعریض بلوار امام خمینی(ره)، در دستور کار منطقه قرار گرفته و با هدف همانندسازی معبر نسبت به حذف رفیوژ میانی، حد فاصل بزرگراه یادگار امام(ره) تا خیابان جیحون به طول ۱۶۰۰ متر از طریق نصب جداول و اضافه نمودن به سطح سواره رو اقدام شده است و تا کنون ۸۵درصد پیشرفت فیزیکی داشته است.

وی درباره پیشرفت فیزیکی طرح تعریض بلوار امام خمینی(ره) افزود: از اوایل سال جاری به صورت جهادی، تمهیدات و برنامه‌های لازم برای مناسب سازی محوطه و بهسازی معابر و حاشیه‌های خیابان امام خمینی(ره) حد فاصل خیابان رودکی تا خیابان جیحون در دو ضلع شمال و جنوب در مسیری به طول ۱۱۵۰ متر شامل(عملیات عمرانی زیر سازی، جدول گذاری، هدایت و دفع آب‌های سطحی، پیاده روسازی، احداثمسیر دوچرخه، نهرسازی، روشنایی معابر، اجرای آسفالت مکانیزه و…) در دستور کار منطقه قرار گرفته و در مرحله پایانی است.

معاون فنی و عمران منطقه افزود: تاکنون ۷۵۰۰ مترمربع پیاده رو سازی، ۲۵۵۰ متر نهر و کانیو جانبی، ۳۱۵۰ متر مربع فضای سبز، ۳۵۰۰متر تک جدول و پخش ۶۵۰۰ تن آسفالت انجام شده است و با پیشرفت ۹۷ درصدی با عنایت خداوند متعال و همکاری، صبر و بردباری مردم شریف، در آینده نزدیک به پایان می رسد.

شهرداری منطقه 10
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر