کد خبر: 147094 A

انتقاد مختاباد از سیستم سازمان فرهنگی هنری شهرداری؛

تاکنون هیچ برنامه ای به کمیسیون فرهنگی اجتماعی شورا از سوی مدیر جدید ارائه نشده است و تا برنامه عملی این سازمان ارائه نشود کمیسیون در خصوص بودجه سخت گیری های خودش را خواهد کرد.

ایلنا: یک عضو شورای شهر تهران با بیان اینکه تا سیستم و بافت سازمان فرهنگی هنری شهرداری به همین شکل باشد اوضاع در این سازمان تغییری نمی کند گفت: اگر برنامه های عملی این سازمان اجرایی نشود در خصوص بودجه سخت گیری های لازم را می کنیم.

" عبد الحسین مختاباد " در گفتگو با خبرنگار ایلنا با بیان اینکه اگر بافت و سیستم سازمان فرهنگی هنری شهرداری تغییر نکند، اوضاع همیشه همین خواهد بود گفت: این سازمان به صورت هیات امنایی اداره می شود و ده ها نهاد و وزاتخانه از جمله شهرداری تهران فقط باید به آن پول بدهد و آنها نیز کار خودشان را بکند.

وی با بیان این که تاکنون دیداری با رییس جدید سازمان فرهنگی هنری شهرداری نداشته است گفت: تاکنون هیچ برنامه ای به کمیسیون فرهنگی اجتماعی شورا از سوی مدیر جدید ارائه نشده است و تا برنامه عملی این سازمان ارائه نشود کمیسیون در خصوص بودجه سخت گیری های خودش را خواهد کرد.

او با اشاره به انتصاب های جدید سازمان فرهنگی هنری شهرداری گفت: هر مدیری می تواند زیر مجموعه خودش را انتخاب کند و این حق هر مدیری است اما اگر برنامه های این سازمان اجرا نشود باید به افکار عمومی پاسخگو باشند. این دوره شورا شهر کاملا متفاوت است و با کسی شوخی ندارد.

بودجه پول شورای شهر تهران شهرداری شهرداری تهران فرهنگی هنری سیستم شورا کمیسیون عملی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر