کد خبر: 147472 A

سخنگوی سازمان امداد و نجات خبر داد؛

امدادگران همچنین ۳۶۲ دستگاه خودرو را که در برف گرفتار شده بودند، رهاسازی کردند / در استان‌های برفی کشور ۳۶۰ نفر نیز اسکان اضطراری داده شده‌اند.

ایلنا: سخنگوی سازمان امداد و نجات گفت: امدادگران جمعیت هلال احمر جمهوری اسلامی ایران به سه هزار و ۶۰۰ نفر از مردم ۱۲ استان برفی کشور امدادرسانی کردند.

به گزارش ایلنا، " حسین درخشان " با اعلام این خبر افزود: همچنین در استان‌های برفی کشور ۳۶۰ نفر نیز اسکان اضطراری داده شده‌اند.

وی با اشاره به اینکه امدادرسانی به گرفتاران برف و کولاک از ۲۷ تا ۲۹ بهمن سال جاری انجام شده است، افزود: این اقدامات در استان‌های آذربایجان غربی، اصفهان، ایلام، زنجان، فارس، کرمان، کردستان، کرمانشاه، کهکیلویه و بویراحمد، لرستان و همدان و یزد انجام شد.

درخشان با بیان اینکه ۲۵۳ امدادگر در ارتباط با این اقدامات حضور داشته‌اند، به مصدومیت ۲۵ نفر اشاره کرد و گفت: چهار نفر از مصدومان که به درمان بیشتر نیاز داشتند به مراکز درمانی منتقل شدند و ۱۱ نفر نیز به صورت سرپایی تحت مداوا قرار گرفتند.

وی در ادامه با بیان اینکه در این مدت ۶۶ خودروی عملیاتی برای امدادرسانی به کار گرفته شد، تصریح کرد: امدادگران همچنین ۳۶۲ دستگاه خودرو را که در برف گرفتار شده بودند، رهاسازی کردند.

استان های آذربایجان غربی اصفهان جمعیت هلال احمر جمهوری اسلامی ایران خودرو درمان سازمان امداد و نجات مراکز درمانی یزد ایلام
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر