کد خبر: 147482 A

این عیدی، همراه با حقوق بهمن ماه در روز چهارشنبه، بیست و چهارم بهمن به حساب بازنشستگان واریز شد و ازروز پنج شنبه بیست و چهارم بهمن ماه قابل برداشت بوده است.

ایلنا: معاون توسعه منابع انسانی شهرداری تهران از پرداخت کامل عیدی بازنشستگان و موظفین شهرداری تهران، بیش از یک ماه مانده به نوروز خبر داد.

به گزارش ایلنا، " ناصر امانی " با اشاره به پرداخت زودهنگام عیدی بازنشستگان و موظفین شهرداری تهران گفت: این اقدام در راستای تکریم بازنشستگان شهرداری تهران انجام شده تا پیش از آغاز ماه اسفند، مشکلی برای خریدهای شب عید نداشته.

به گفته امانی، این عیدی، همراه با حقوق بهمن ماه در روز چهارشنبه، بیست و چهارم بهمن به حساب بازنشستگان واریز شد و ازروز پنج شنبه بیست و چهارم بهمن ماه قابل برداشت بوده است.

امانی همچنین با اشاره به طرح جدید سازمان بازنشستگی شهرداری تهران در خصوص ارسال اطلاعات فیش حقوقی در قالب پیامک به بازنشستگان، گفت: تمام اطلاعات فیش حقوقی برای شماره تلفن همراه بازنشستگان ارسال می‌شود و بازنشستگانی که شماره تلفن همراه خود را اعلام نکرده‌اند، می‌توانند با اعلام شماره تلفن همراه، از مزایای این طرح بهره‌مند شوند.

معاون توسعه منابع انسانی شهرداری تهران تصریح کرد که درحال حاضر، امکان مشاهده فیش حقوقی از طریق مراجعه حضوری به ستاد تکریم ارباب رجوع سازمان بازنشستگی، مراجعه به سایت سازمان به آدرس www. tehran. ir / ro بخش فیش حقوقی و وارد کردن شماره بازنشستگی، شماره شناسنامه، شماره حساب، کدملی، کدامنیتی و یا دریافت اطلاعات فیش حقوقی از طریق پیامک وجود دارد.

بازنشستگی پیامک حقوق شب عید شماره تلفن شهرداری تهران عیدی معاون نوروز بازنشستگان
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر