کد خبر: 150103 A

در راستای غنی سازی پرتال های محلی و به منظور گسترش اطلاع رسانی در بین شهروندان ساکن منطقه از محتوای پرتال ها، پرتال های محلی به نرم افزار استفاده روشندلان مجهز شد.

ایلنا: شهردار منطقه ۹ تهران از راه اندازی نخستین ساب پرتال محلی ویژه روشندلان در بین ۳۷۴ساب پرتال محلی پایتخت خبر داد.

به گزارش ایلنا، " سیدعلیرضا حسینی " با اعلام این خبر گفت: برای اولین بار در سطح مناطق ۲۲گانه امکان بهره مندی از ساب پرتال های محلی در این منطقه برای کاربران روشندل فراهم شده است.

وی تصریح کرد: در راستای غنی سازی پرتال های محلی و به منظور گسترش اطلاع رسانی در بین شهروندان ساکن منطقه از محتوای پرتال ها، پرتال های محلی به نرم افزار استفاده روشندلان مجهز شد.

حسینی افزود: بر همین اساس روشندلان با استفاده از صفحه کلید بریل ویژه نابینایان می توانند وارد پرتال شوند و صفحه پرتال به صورت خودکار از این طریق آنها را به بخش های مختلف هدایت می کند.

وی ادامه داد: با توجه به راه‌اندازی این ساب پرتال، اخبار و اطلاعات تمامی سراهای محله در ساب پرتال مخصوص به آن محله به نمایش گذاشته شده است.

شهردار منطقه ۹ به مزیت راه اندازی ساب پرتال ها در منطقه اشاره کرد و گفت: با راه‌اندازی ساب پرتال سراهای محله این امکان برای شهروندان فراهم شده تا در جریان آخرین اخبار، برنامه‌های اجرایی و پیشرو، تاریخچه محله، فعالیت‌های سامانه‌های ۱۳۷ و ۱۸۸۸ شهرداری و جشنواره‌ها قرار بگیرند.

وی هدف از راه اندازی این ساب پرتال ها را دسترسی راحت تر شهروندان به اطلاعات منطقه ای عنوان کرد و خاطرنشان کرد: یکی از اهداف شهرداری در سند چشم‌انداز، انعکاس اخبار و اطلاعات به شهروندان هر محله است و در این میان از سیستم دیجیتال استفاده شده و با این کار ساکنان محله‌ها به جای مراجعه حضوری، به شکل مجازی در جریان برنامه‌ کلاس‌ها و فعالیت‌های اجرایی قرار می‌گیرند.

شهرداری منطقه 9
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر