کد خبر: 156833 A

با توجه به اینکه هنوز افزایش نرخ سوخت اعمال نشده است‏‌، فعلا نرخ کرایه تاکسی‌ها بر اساس نرخ سال گذشته خواهد بود. چرا که تجربه دو سال گذشته اثبات کرده است که مردم در برابر افزایش نرخ کرایه‌ها دو بار در سال واکنش مناسبی را نشان نمی‌دهند.

ایلنا: ‌ با وجود تصویب ۲۵ درصدی افزایش نرخ کرایه تاکسی‌ها در شهر تهران توسط شورای شهر تهران‏‏ هنوز فرمانداری تهران نظر نهایی خود را اعلام نکرده است و به نظر می‌رسد این افزایش پس از اعمال نرخ حامل‌های انرژی صورت گیرد.

«میثم مظفر» مدیرعامل سازمان تاکسیرانی در گفت‌و‌گو با خبرنگار ایلنا، با بیان اینکه نرخ کرایه تاکسی‌ها در سال جدید بر اساس مصوبه شورای شهر تهران‏، ۲۵ درصد افزایش می‌یابد، گفت: ‌ هنوز فرمانداری تهران اعتراضی به این مصوبه شورای شهر نداشته است.

وی ادامه داد: مصوبه شورای شهر تهران برای افزایش نرخ کرایه‌های تاکسی بدون اعمال افزایش نرخ حامل‌های انرژی است.

مدیرعامل سازمان تاکسیرانی‌ شهر تهران اعلام کرد: منتظر هستیم تا فرمانداری تهران نظر نهایی خود را نسبت به مصوبه شورای شهر تهران اعلام کند. از این رو کرایه‌ها همانند سال گذشته باید دریافت شود.

به گزارش خبرنگار ایلنا، با توجه به اینکه هنوز افزایش نرخ سوخت اعمال نشده است‏‌، فعلا نرخ کرایه تاکسی‌ها بر اساس نرخ سال گذشته خواهد بود. چرا که تجربه دو سال گذشته اثبات کرده است که مردم در برابر افزایش نرخ کرایه‌ها دو بار در سال واکنش مناسبی را نشان نمی‌دهند.

حال باید منتظر ماند و دید دولت چه زمانی نرخ حامل‌های انرژی را افزایش می‌دهد.

انرژی تاکسی دولت شورای شهر شورای شهر تهران شهر تهران افزایش حامل نرخ کرایه
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر