کد خبر: 161146 A

«از این اعتبار ۷۹۴ میلیارد ریال به شهرداری کلانشهر‌ها و هزار میلیارد و ۳۴۵میلیون ریال به سایر شهرداری‌ها پرداخت شده است.»

معاون توسعه منابع و پشتیبانی سازمان شهرداری‌ها و دهیاری‌های کشور از اختصاص سه هزار میلیارد و ۳۰۰ میلیون ریال دیگر از اعتبارات قانون مالیات بر ارزش افزوده سال ۱۳۹۲ طی روزهای اخیر به حساب شهرداری‌ها، شهرداری کلانشهر‌ها و دهیاری‌ها خبر داد.

به گزارش ایلنا، محمد امامی امین با بیان مطلب فوق گفت: از اعتبار فوق، دو هزار میلیارد و ۹۱۳ میلیون ریال از محل اعتبارات موضوع بند(۲) ماده(۳۹) قانون مالیات بر ارزش افزوده سال ۱۳۹۲ به شهرداری‌ها و دهیاری‌ها پرداخت شده است.

وی افزود: از این اعتبار ۷۹۴ میلیارد ریال به شهرداری کلانشهر‌ها و هزار میلیارد و ۳۴۵میلیون ریال به سایر شهرداری‌ها پرداخت شده است.

وی افزود: همچنین ۷۷۳ میلیارد ریال از این اعتبار در وجه استانداری‌ها واریز شده تا در اختیار دهیاری‌ها قرار گیرد.

امامی امین در ادامه گفت: ۳۸۷ میلیارد ریال نیز از محل اعتبارات موضوع بند(۳) ماده(۴۱) قانون مالیات بر ارزش افزوده سال ۱۳۹۲(هزینه‌ای و تملک دارایی‌های سرمایه‌ای) طی ابلاغ تخصیص معاونت برنامه‌ریزی و نظارت راهبردی ریاست جمهوری بر اساس پیگیری‌های سازمان شهرداری‌ها و دهیاری‌های کشور در انتهای سال ۹۲ به حساب شهرداری‌ها و دهیاریهای کشور واریز شد.

تملک دارایی ریاست جمهوری سرمایه شهرداری قانون مالیات بر ارزش افزوده معاونت برنامه ریزی و نظارت راهبردی میلیارد دهیاری اعتبارات
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر