کد خبر: 162575 A

سخنگوی سازمان آتش نشانی تهران:

شدت انفجار به حدی بود صدای آن تا محله پونک شنیده شده بود / بر اثر این انفجار وسایل داخل این واحد به بیرون ساختمان پرت شده و شیشه پنجره‌های ساختمان‌های اطراف نیز شکسته شد.

ایلنا: ‌ سخنگوی سازمان آتش نشانی تهران از وقوع یک انفجار در محله سعادت آباد خبر داد و گفت: ‌ این حادثه منجر به مصدومیت یک زن و مرد شد.

«جلال ملکی» در گفتگو با خبرنگار ایلنا، با بیان اینکه حادثه در ساعت ۲۳ و ۲۶ دقیقه شب گذشته در سعادت آباد، خیابان علامه جنوبی رخ داد، گفت: بلافاصله ۶ ایستگاه آنش نشانی شامل چهار ایستگاه حریق، دو ایستگاه نجات، همراه بالابر هیدرولیکی و خودروی تنفسی و تشک به محله حادثه اعزام شد.

وی با اشاره به اینکه شدت انفجار به حدی بود صدای آن تا محله پونک شنیده شده بود، افزود: آتش نشانان مشاهده کردند حادثه در یک واحد ۵۰ متری طبقه چهارم یک ساختمان پنج طبقه اداری، تجاری و مسکونی رخ داده است. انفجار به دلیل نامعلوم رخ داده است.

ملکی ادامه داد: ‌ بر اثر این انفجار وسایل داخل این واحد به بیرون ساختمان پرت شده و شیشه پنجره‌های ساختمان‌های اطراف نیز شکسته شده بود همچنین ۵ دستگاه خودرو که در نزدیکی حادثه پارک بود نیز آسیب وارد شده است.

سخنگوی سازمان آتش نشانی تهران با بیان اینکه آتش نشانان در دو گروه کاری مشغول به اطفای حریق شدند، گفت: گروه نخست با نردبام هیدرولیکی به اطفای حریق پرداختند و گروه دیگری نیز افراد حاضر در ساختمان را خارج کردند.

به گفته ملکی در این حادثه یک زن ۴۵ ساله و مرد ۲۷ ساله دچار سوختگی شدند که پس از نجات تحویل عوامل اورژانس داده شدند.

وی با اشاره به اینکه علت حادثه هنوز مشخص نشده و در دست بررسی است، اعلام کرد: عملیات ساعت یک و ۳۵ دقیقه بامداد به پایان رسید.

سخنگوی سازمان آتش نشانی شهر تهران
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر