کد خبر: 177636 A

یک عضو شورای شهر تهران:

«بارها در باره زیرگذر چهارراه ولی عصر تذکراتی را به شهرداری تهران ارائه کرده ام اما هر بار پاسخی که از سوی مسئولین شهرداری ارائه شده قابل قبول نبوده است.»

علی صابری عضو روشندل شورای شهر تهران با انتقاد از راه اندازی زیر گذر چهارراه ولی عصر برای معلولان گفت: انگار معلول و جانباز شهروند درجه دوم هستند.

به گزارش خبرنگار ایلنا، علی صابری در جلسه امروز شورای شهر تهران بابیان اینکه معلولین و جانبازان شهروندان درجه دو برای شهرداری تهران محسوب می شوند اظهار کرد: بارها در باره زیرگذر چهارراه ولی عصر تذکراتی را به شهرداری تهران ارائه کرده ام اما هر بار پاسخی که از سوی مسئولین شهرداری ارائه شده قابل قبول نبوده است.

وی ادامه داد: من به دنبال تعامل هستم نه تقابل و اگر قصد تعامل با شهرداری نداشتم جواب قانونی خوبی در ارتباط با اینکه در شهر تهران مناسب سازی برای معلولان وجانبازان صورت نمی گیرد می دادم از این رو از شهرداری تهران می خواهم تا پاسخ کاملتری نسبت به اینکه چرا زیر گذر چهارراه ولی عصر برای معلولان و جانبازان تعبیه نمی شود بدهد.
همچنین در این جلسه اقبال شاکری در باره جمع آوری آبهای سطحی در شهر تهران اشاره کردو گفت: متاسفانه در این حوزه دجار عقب افتادگی فراوانی هستیم و با ید هر چه سریعتر شهرداری نسبت به اصلاح مسیرهای جمع آوری آبهای سطحی اقدام کند.
وی همچنین در باره پروژه طرح میلاد ۲ و گود بردرای در این پروژه اظهار کرد: گود برداری در این پروژه در حال انجام است و باوجود رسیدگی کمیسیون عمران شورا هنوز از سوی سازمان سرمایه گذاری توقف آن اعلام نشد ه است.
مهدی چمران دیگر عضو شورای شهر درباره طرح میلاد ۲ گفت: این پروژه به یکی از تعاونیهای شهرداری واگذار شد واین تعاونی بدون آنکه با شورا هماهنگی کند مسابقه بین المللی برای طرح این پروژه را برگزار کرد.
وی ادامه داد: معنایی ندارد که دو ساختمان با ارتفاع دوسوم برج میلاد در مجاورت آن ساخته شود این موضوع با عقل سلیم سازگار نیست.
به گزارش خبرنگار ایلنا در جلسه علنی امروز احمد مسجدجامعی از رئیس جمهور به دلیل برگزاری نشست مشترک با اعضای شورای شهر تهران در روز برگزاری انتخابات شوراها تشکر کرد وگفت: در این جلسه چند تن از وزرا ومشاورین رئیس جمهور حضور داشتند ورئیس جمهور با وجود کمبود وقت تمامی نقطه نظرات اعضا را شنیدند.
وی ابراز امیدواری کرد که تعامل میان دولت و شورای شهر ادامه یابد وگفت: محیط تفاهم و گفتگو فراهم شده است و امیداوریم درخواستهای اعضای شورا پیگیری و عملی شود.
محسن سرخو نیز ضمن تشکر از رئیس جمهور به دلیل برگزاری این دیدار گفت: با توجه به اهمیت مسئله حمل ونقل بهتر است چارچوب اجرایی این موارد توسط شورا تهیه تا توسط ریاست شورا به رئیس جمهور ارسال شود.
به گزارش خبرنگار ایلنا در جلسه علنی امروز شورا شیخ علی حیدر عضو مرکزی حزب الله لبنان نیز حضور داشت و صحبتی را با اعضای شورای شهر داشت.
احمد مسجد جامعی ضمن خوش‌آمدگویی به وی از خواهر خواندگی شورای شهر نجف تهران و قم و دانشگاه کوفه خبر داد و گفت: قرار است سیره و سنت حضرت علی(ع) درمسائل شهری و شهروندی تهیه شود که متاسفانه با رفتار تروریستی داعش در عراق این کار به تعویق افتاده است.
وی خطاب به شیخ علی حیدر ابراز امیدواری کردکه باشورای شهر بیروت به منظور افزایش تعاملات فرهنگی ارتباط مناسبی برقرار شود.

انتخابات جانبازان حزب الله شورای شهر تهران شهرداری شهرداری تهران شهروند قم مسجد ولی عصر
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر