کد خبر: 187120 A

«این اقدام در راستای مقابله با عوامل تهدیدکننده سلامت شهروندان با موضوع آلودگی هوا، آلودگی صوتی و آلودگی آب خواهد بود.»

رئیس کمیسیون سلامت شورای شهر تهران از انعقاد تفاهم نامه مشترک میان شورای شهر تهران با UNDP خبر داد و گفت: این اقدام در راستای مقابله با عوامل تهدیدکننده سلامت شهروندان با موضوع آلودگی هوا، آلودگی صوتی و آلودگی آب خواهد بود.

به گزارش ایلنا؛ رحمت اله حافظی از برگزاری نشست مشترک با گری لوئیس نماینده هماهنگ کننده مقیم برنامه توسعه ملل متحد در ایران و رئیس UNDP(برنامه توسعه سازمان ملل متحد) خبر داد و اظهار کرد: بر اساس مذاکرت انجام شده مقرر شد دو نفر به نمایندگی از ریاست کمیسیون سلامت شورای شهر تهران و UNDP انتخاب شوند تا متن تفاهم نامه مشترکی تهیه و تنظیم شود.

وی ادامه داد: متن تفاهم نامه در چارچوب کلی تعامل علمی بین دو طرف برای مقابله با عوامل اجتماعی تهدیدکننده سلامت شهروندان به ویژه با موضوع آلودگی هوا، آلودگی صوتی و آلودگی آب خواهد بود.

رئیس کمیسیون سلامت، محیط زیست و خدمات شهری شورای شهر تهران همچنین اعلام کرد: پیش از برقراری این تعامل مشترک، هماهنگی های لازم با وزارت امور خارجه انجام شده است و این توافق در چارچوب سیاست و برنامه های وزارت خارجه شکل خواهد گرفت.

حافظی با بیان اینکه پیش نویس این تفاهم نامه درمدت دو هفته آینده تهیه خواهدشد، گفت: پس از تهیه این پیش نویس جلسه مشترک دیگری با گری لوئیس در ساختمان شورای شهر تهران به منظور بررسی متن پیش نویس و سایر تعاملات برگزار خواهد شد.

وی تاکید کرد: تفاهم نامه میان شورای اسلامی شهر تهران و UNDP در یک ماه آینده در شورای شهر تهران منعقد خواهد شد.

آلودگی آب آلودگی صوتی آلودگی هوا ایران سلامت شورای اسلامی شهر تهران شورای شهر تهران محیط زیست ملل متحد وزارت امور خارجه
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر