کد خبر: 202839 A

آثاری قابل ارسال به دبیرخانه جشنواره است که در دو سال اخیر تولید شده باشد و البته ارسال آثاری که در سایر مراجع و منابع علمی هم قبلاً پذیرش شده باشد، بلامانع است.

علی فرهادی معاون علم و فناوری مرکز مطالعات و برنامه‌ریزی شهر تهران از برگزاری هفتمین جشنواره بین‌المللی پژوهش و نوآوری و کنفرانس علمی مدیریت شهری(جایزه جهانی تهران) در نیمه اول دی ماه سال جاری در تهران خبر داد.

به گزارش ایلنا، علی فرهادی گفت: هفتمین جشنواره بین‌المللی پژوهش و نوآوری و کنفرانس علمی مدیریت شهری(جایزه جهانی تهران) در راستای نهادینه‌سازی و ارتقای جایگاه پژوهش و نوآوری در برنامه‌ریزی‌های کلان و تجلیل از پژوهشگر ان برتر حوزه مدیریت شهری روزهای ۷ و ۸ دی ماه ۱۳۹۳ در تهران برگزار می‌شود.

معاون علم و فناوری مرکز مطالعات و برنامه‌ریزی شهر تهران افزود: هدف از برگزاری این جشنواره ایجاد بستر مناسب جهت تکریم مقام والای اندیشمندان و نخبگان، شناسایی و ترویج روش‌های علمی مدیریت شهری، تقویت کاربست پژوهش‌های نظری و دستاوردهای علمی و تجارب جهانی شهری، ایجاد زمینه تعامل و همکاری‌های علمی بین محققین و همچنین گسترش مشارکت‌های پژوهشی در ابعاد بین‌المللی است.

فرهادی با اشاره به محورهای این جشنواره خاطرنشان کرد: شهر و سبک زندگی، جامعه – فرهنگ و ارتباطات شهری، شهر اسلامی – ایرانی، زیست شهری پایدار، دولت – حاکمیت و اقتصاد شهری، شهرسازی و آمایش فضای شهری و زیرساخت‌ها و خدمات شهری محورهای ۷ گانه جشنواره هستند.

معاون علم و فناوری مرکز مطالعات و برنامه‌ریزی شهر تهران تصریح کرد: انتخاب آثار در چهار قالب طرح مطالعاتی و پژوهشی، کتاب، مقاله و پایان نامه است.

رئیس ستاد هفتمین جشنواره بین‌المللی پژوهش و نوآوری و کنفرانس علمی مدیریت شهری(جایزه جهانی تهران) در خصوص شرایط و ضوابط انتخاب آثار جهت شرکت در جشنواره گفت: شرکت کنندگان باید مشخصات کامل آثار خود نظیر محل پذیرش یا ثبت، عنوان نشریه و تاریخ انتشار آن را قید کنند. درضمن آثاری قابل ارسال به دبیرخانه جشنواره است که در دو سال اخیر تولید شده باشد و البته ارسال آثاری که در سایر مراجع و منابع علمی هم قبلاً پذیرش شده باشد بلامانع است.

وی عنوان کرد: وجه تمایز این دوره با دوره‌های قبلی در برگزاری کنفرانس علمی مدیریت شهری و برگزاری کارگاه‌های آموزشی است که در این رابطه علاقمندان به شرکت در کنفرانس علمی باید آثار ارسالی خود را در قالب مقاله علمی تدوین کرده باشند و اثر علمی خود را در سایر کنفرانس‌های علمی یا مجلات علمی – پژوهشی چاپ نکرده باشند.

همچنین وی درباره زمان شرکت در جشنواره اظهار نمود: شرکت کنندگان می‌توانند از تاریخ یکم شهریور ۱۳۹۳ لغایت یکم آذرماه ۱۳۹۳ آثار خود را به دو قالب فیزیکی یا الکترونیکی(pdf - word) به دبیرخانه جشنواره ارسال کنند.

لازم به ذکر است که هفتمین جشنواره بین‌المللی پژوهش و نوآوری و کنفرانس علمی مدیریت شهری(جایزه جهانی تهران) در تاریخ ۷ و ۸ دی ماه ۱۳۹۳ توسط مرکز مطالعات و برنامه‌ریزی شهر تهران برگزار می‌شود و علاقمندان به شرکت در جشنواره می‌توانند جهت دریافت اطلاعات بیشتر به سایت مرکز به آدرس http: / / rpc. tehran. ir مراجعه و یا با تلفن دبیرخانه جشنواره ۳-۲۲۳۹۲۰۸۰ داخلی(۱۷۸) تماس حاصل کنند.

اقتصاد تلفن جامعه جشنواره بین المللی دی ماه سبک زندگی شهر تهران علم و فناوری معاون نخبگان
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر