کد خبر: 213474 A

درجلسه امروز شورای شهرتهران؛

لایحه «چگونگی محاسبه و دریافت بهای خدمات مدیریت پسماندهای ساختمانی و عمرانی» در صحن علنی شورا رای نیاورد.

در صد و دومین جلسه علنی شورای اسلامی شهر تهران لایحه «چگونگی محاسبه و دریافت بهای خدمات مدیریت پسماندهای ساختمانی و عمرانی» به تصویب نرسید.

به گزارش خبرنگار ایلنا، در دستور کار صد و دومین جلسه علنی شورای شهر تهران که پیش از ظهر امروز(سه شنبه) برگزار شد، بررسی۶ طرح و لایحه در دستور کار قرار داشت که در این جلسه تنها به ۳ مورد این طرح ها پرداخته شد.

در ابتدای بررسی دستورهای این جلسه، دو فوریت طرح «اصلاحیه تبصره دوم ذیل ماده چهارم مصوبه ساماندهی تبلیغات محیطی در شهر تهران» که مربوط به افزایش مدت تمدید قراردادهای واگذاری فضاهای تبلیغات محیطی از ۱ سال به ۳ سال بود؛ مورد بررسی قرار گرفت و در رای گیری اعضای شورا تنها یک فوریت آن به تصویب رسید.

در ادامه، بررسی یک فوریت طرح «الزام شهردار تهران به پرداخت فوق العاده سختی کار(مشاغل سخت و زیان آور) به آتش نشانان» نیز به تصویب یک فوریت آن منجر شد.

آخرین دستور جلسه مورد بررسی نیز لایحه «چگونگی محاسبه و دریافت بهای خدمات مدیریت پسماندهای ساختمانی و عمرانی» بود که در صحن علنی شورا رای نیاورد.

بررسی سه طرح «الزام شهرداری تهرن به تدوین برنامه‌های مسولیت پذیری اجتماعی سازمان‌ها و بنگاه‌های اقتصادی شهر تهران»، «انتخاب و تعیین نمایندگان ناظز شورای اسلامی شهر تهران به منظور نظارت بر فعالیت و عملکردروزنامه همشهری» و «راه اندازی کمپین جهانی صلح» نیز به جلسات بعد موکول شد.

تبلیغات جلسه علنی شورای اسلامی شهر تهران شورای شهر تهران شهر تهران شهردار تهران شهرداری صحن علنی لایحه عمرانی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر