کد خبر: 215027 A

آن دسته از مشمولانی که به هر دلیل تاکنون موفق به دریافت برگ معرفی نامه به مراکز آموزش نیروهای مسلح نشده‌اند، می‌توانند به یکی از دفا‌تر خدمات الکترونیک انتظامی مراجعه کنند.

سازمان وظیفه عمومی ناجا، تمام مشمولان فارغ التحصیل دانشگاه‌ها را که دارای برگ آماده به خدمت به تاریخ یکم آبان ماه ۱۳۹۳ هستند، فراخواند.

به گزارش ایلنا، سازمان وظیفه عمومی ناجادر اطلاعیه‌ای اعلام کرد: تمام مشمولان فارغ التحصیل دانشگاهی که تاریخ اعزام آنان یکم آبان ماه سال ۹۳ است، موظفند روز پنجشنبه اول آبان ماه امسال، در محل و ساعتی که توسط این سازمان در برگ معرفی نامه مشمولان به مراکز آموزش نیروهای مسلح اعلام شده، حضور یابند.

براساس این گزارش، آن دسته از مشمولانی که به هر دلیل تاکنون موفق به دریافت برگ معرفی نامه به مراکز آموزش نیروهای مسلح نشده‌اند، می‌توانند به یکی از دفا‌تر خدمات الکترونیک انتظامی(پلیس + ۱۰) مراجعه کنند.

سازمان وظیفه عمومی ناجا متذکر شد: عدم حضور به موقع در زمان و محل‌های تعیین شده غیبت محسوب می‌شود.

سازمان همچنین تاکید کرد، کلیه مشمولان اوراق مربوط به اعزام از قبیل برگ آماده به خدمت، برگ واکسیناسیون و برگ معرفی نامه مشمولان به مراکز آموزش نیروهای مسلح و سایر مدارک مورد نیاز، از جمله شناسنامه را در هنگام مراجعه و اعزام به خدمت به همراه داشته باشند.

الکترونیک سربازی فارغ التحصیل نیروهای مسلح واکسیناسیون نامه دانشگاه خدمت برگ التحصیلان
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر