کد خبر: 246496 A

چمران:

بر اساس قانون، نظارت وظیفه ذاتی شورای شهر و اعضای آن است و هیچ کس نمی تواند و نمی خواهد وظیفه نظارتی اعضای شورای شهر را لغو کند.

رئیس شورای اسلامی شهر تهران گفت: نظارت بر انتخابات شورایاری‌ها توسط اعضای شورای شهر قطعی است و ایجاد چنین هیئتی نافی وظیفه نظارت تک تک اعضای شورای اسلامی شهر نیست.

به گزارش ایلنا، در جریان برگزاری یکصدو بیست و هفتمین جلسه شورا مهدی چمران رئیس شورای اسلامی شهر تهران اظهار داشت: بر اساس قانون، نظارت وظیفه ذاتی شورای شهر و اعضای آن است و هیچ کس نمی تواند و نمی خواهد وظیفه نظارتی اعضای شورای شهر را لغو کند.

وی ادامه داد: نظارت بر انتخابات شورایاری‌ها توسط اعضای شورای شهر قطعی است و ایجاد چنین هیئتی نافی وظیفه نظارت تک تک اعضای شورای اسلامی شهر نیست.

رئیس شورای اسلامی شهر تهران ایجاد این لیست را بر اساس تفاهم صورت گرفته میان تمامی اعضای شورای اسلامی شهر تهران دانست و اظهار داشت: هدف از ایجاد این هیئت تنها هماهنگی در موضوع نظارت است این در حالی است که تمامی اعضا برای نظارت در صحنه حضور دارند.

چمران در ادامه اعلام کرد: امروز جلسه ای با موضوع نظارت با حضور این اعضا برگزار می شود و تمامی اعضای دیگری که خواستار حضور در جلسه هستند می توانند در این جلسه شرکت کنند.

اعضای شورای اسلامی شهر انتخابات شورای اسلامی شهر تهران شورای شهر قانون مهدی چمران اعضای نظارت شورایاری وظیفه
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر