کد خبر: 200927 A

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان کرمانشاه:

براساس تعهدات سازمان‌های تابعه، باید امسال بیش از ۲۴ هزار شغل در استان کرمانشاه فراهم شود که متاسفانه تاکنون تنها ۶۵۰۰ شغل ایجاد شده است.

داود یاوری، در مراسم جلسه شورای اشتغال و سرمایه گذاری شهرستان سرپل ذهاب اظهار داشت: مدیران اجرایی در استان وظیفه دارند در سالجاری برای تحقق برنامه‌های اشتغالزایی در کرمانشاه برنامه‌های عملی خود را ارائه دهند.

به گزارش خبرنگار ایلنا در سرپل ذهاب، مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان کرمانشاه گفت: براساس تعهدات سازمان‌های تابعه باید امسال بیش از ۲۴ هزار شغل در استان کرمانشاه فراهم شود که این مهم نیازمند همکاری و همراهی مدیران است.

یاوی بیان داشت: متاسفانه از این میزان تعهد اشتغال در استان کرمانشاه تاکنون تنها ۶۵۰۰ شغل ایجاد شده است که این رقم تا عدد هدف گزاری شده، فاصله بسیاری دارد.

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان کرمانشاه گفت: به دستور استاندار کرمانشاه تمامی کمیته‌ها و حتی دهیاری‌ها برای برون رفت کرمانشاه از مشکل بیکاری بسیج شده‌اند که امیدواریم که این برنامه بازخورد مثبت خود را داشته باشد.

وی با اشاره به اینکه استاندار مدیران موفق در امر اشتغالزایی را مورد تشویق قرار خواهد داد، اظهار داشت: امسال بیش از ۸۰۰ میلیارد تومان از محل سفر مقام معظم رهبری به استان برای امر اشتغالزایی در نظر گرفته شده است که باید این اعتبار به صورت منظم و علمی در این زمینه مصرف شود.

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان کرمانشاه با اشاره به اینکه تعهد اشتغال در شهرستان سرپل ذهاب در سالجاری بیش از ۷۸۶ نفر بوده است، گفت: از این تعداد تاکنون تنها ۲۱۰ فرصت شغلی در این شهرستان ایجاد شده است که نسبت به برنامه هدف نزدیک به ۷۰ درصد عقب هستیم.

اشتغال بسیج بیکاری سرمایه گذاری کار و رفاه اجتماعی مدیرکل تعاون کار و رفاه اجتماعی مقام معظم رهبری کرمانشاه استان برنامه
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر