کد خبر: 201831 A

رئیس اتحادیه نانوایان سنگکی تاکید کرد:

درصورتی که نرخ نان افزایش پیدا کند کیفیت آن نیز بهتر خواهد یافت و پیشنهاد ما این است که نرخ آرد و نان را آزاد کنند تا رانتی نیز به وجود نیاید.

رئیس اتحادیه نانوایان سنگکی بر ضرورت افزایش ۴۰درصدی نرخ نان تاکید کرد.

محمد رضا نظرنژاد، رئیس اتحادیه نانوایان سنگکی، در گفتگو با خبرنگار ایلنا با انتقاد از بلاتکلیفی نانوایان در خصوص نرخ نان اظهار داشت: براساس اعلام دولت مقرر شد در ماه رمضان هیچ گونه افزایش نرخی در زمینه نرخ نان صورت نگیرد و پس از آن قیمتها تغییر کند.

وی افزود: در حالی که قیمت گاز، بیمه و دستمزد کارگران افزایش پیدا کرده نرخ نان سنگک از دو سال گذشته و از(۲۱/۳ / ۹۱) هیچ گونه تغییری پیدا نکرده است این درحالی است که باید در هر سال ۲۰ درصد بر قیمتها افزوده می شد و با محاسبه این دوسال هم اکنون باید نرخ نان تا ۴۰ درصد افزایش پیدا کند.

نظرنژاد با اشاره به ارسال نامه های پی درپی به وزارت صنعت معدن وتجارت در خصوص محاسبه نرخ جدید نان گفت: به نظر می رسد وزارت جهاد کشاورزی و وزارت صنعت در مورد نرخ نان و آرد به تجمیع نرسیده اند اما بر اساس شنیده ها امکان دارد از این پس تعیین نرخ آرد و نان به وزارت جهاد کشاورزی منتقل شود.

وی در پاسخ به این پرسش که نرخ پیشنهادی اتحادیه نانوایان سنگکی چه قیمتی است افزود: در حال حاضر نرخ نان سنگک ۶۰۰ تومان است که باید به ۸۰۰ تومان برسد.

نظر نژاد گفت: درصورتی که نرخ نان افزایش پیدا کند کیفیت آن نیز بهتر خواهد یافت و پیشنهاد ما این است که نرخ آرد و نان را آزاد کنند تا رانتی نیز به وجود نیاید.

نان
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر