کد خبر: 214821 A

رئیس سازمان صنعت و معدن گیلان تاکید کرد:

در فعالیت‌های تولیدی و تجاری مربوط به سازمان صنعت، معدن و تجارت نقش بانوان پررنگ‌تر شود و شاهد حضور بیشتر بانوان در عرصه تولید و تجارت استان شویم.

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت گیلان با تاکید بر مشارکت بیشتر بانوان بازرگان در فعالیت‌های اقتصادی این استان گفت: مشکلات بانوان بازرگان گیلان پیگیری و برطرف می‌شود.

به گزارش ایلنا از رشت، علی منتظری در جلسه شورای بانوان بازرگان گیلان شناسایی توانمندی بانوان در امر تجارت و برطرف شدن مشکلات بانوان بازرگان را از اهداف مهم تشکیل این جلسه عنوان کرد.

وی اظهار کرد: این جلسه با توجه به سیاست وزارت صنعت، معدن و تجارت برای حضور بیشتر بانوان در فعالیت‌های اقتصادی و تجاری شکل گرفته است.

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت گیلان با بیان اینکه باید بتوانیم مسایل و مشکلات بخش تولید و تجارت این استان در حوزه بانوان را شناسایی کنیم، افزود: باید از ظرفیت‌های گیلان برای برطرف شدن مشکلات و مسایل بهره‌ بگیریم.

وی برنامه‌ریزی برای آینده با استفاده از توانمندی بانوان بازرگان در امر تولید و تجارت را مهم دانست و تصریح کرد: از آنجا که بسیاری از موارد و مشکلات مربوط به بانوان تولیدکننده و تاجر استان قابل حل است می‌توان با مشارکت بیشتر بانوان در فعالیت‌های اقتصادی گیلان از این ظرفیت به نحو مطلوب استفاده کرد.

منتظری ادامه داد: در جلسه مذکور مقرر شده است در فعالیت‌های تولیدی و تجاری مربوط به سازمان صنعت، معدن و تجارت نقش بانوان پررنگ‌تر شود و شاهد حضور بیشتر بانوان در عرصه تولید و تجارت استان شویم.

وی با اشاره به اینکه مشکلات فعالیت تولیدی و تجاری بانوان مورد ارزیابی قرار می‌گیرد، خاطرنشان کرد: در سازمان صنعت، معدن و تجارت و با همکاری اتاق بازرگانی گیلان موضوعات مربوط به مشکلات بانوان بازرگان استان پیگیری می‌شود.

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت گیلان خاطرنشان کرد: برای بررسی بیشتر مشکلات بانوان تجار از نماینده کانون بانوان بازرگان این استان برای نخستین بار در جلسه آینده کارگروه صادرات گیلان دعوت می‌شود.

رئیس اتاق بازرگانی، صنایع و معادن و کشاورزی گیلان نیز در نشست مذکور با اشاره به اقدام‌های خوب شورای بانوان مرکزی در تهران اظهار کرد: توسط این شورا اقدام‌های خوبی صورت گرفته است.

تجارت سازمان صنعت معدن و تجارت سازمان صنعت و معدن صنایع و معادن کشاورزی مشکلات وزارت صنعت معدن و تجارت گیلان فعالیت بانوان
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر