کد خبر: 219985 A

با حکم وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی:

دکتر ربیعی وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی با صدور حکمی دکتر بایزید مردوخی را به سمت مشاور وزیر در زمینه سیاست گذاری و توسعه منصوب کرد.

دکتر ربیعی وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی با صدور حکمی دکتر بایزید مردوخی را به سمت مشاور وزیر در زمینه سیاست گذاری و توسعه منصوب کرد.

به گزارش ایلنا، متن حکم بدین شرح است:

جناب آقای بایزید مردوخی
نظر به دانش گرانبها، شناخت دقیق مختصات اقتصاد و نظام برنامه‌ریزی کشور، باور و تعهد به ضرورت توسعه، و یک عمر تجربه ارزشمند، جنابعالی به موجب این ابلاغ به سمت «مشاور وزیر در زمینه سیاست‌گذاری و توسعه» منصوب می‌شوید.
اهمیت وظائفی که وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی در دولت تدبیر و امید مسئولیت انجام آن‌ها را بر عهده دارد، وغلبه بر مسائل بزرگی نظیر بیکاری، فقر، و عدم موفقیت نظام تعاونی در سطح مطلوب نیازمند دانش و تجربه برای سیاست‌گذاری‌های مناسب جهت افزایش کارآیی برنامه‌های وزارتخانه و توسعه اثربخشی اقدامات است. دست یافتن به این مهم نیازمند همه‌جانبه‌نگری، سیطره بر ویژگی‌های اقتصاد ایران، و ارائه برنامه‌ها و طرح‌های عملیاتی و با کمترین خطاست. دانش، تجربه و تعهد جنابعالی پشتوانه‌ای برای دست یافتن به خبرگی لازم و ارائه چنین برنامه‌ها و طرح‌هایی است. امیدوارم با حسن تدبیر و سعی وافر، ایده‌ها و دیدگاه های مشورتی خود را در زمینه های زیر ارائه نمائید:
• آسیب‌شناسی سیاست‌ها و برنامه‌های وزارتخانه
• ارائه راهکارهای هماهنگ‌سازی عملکرد وزارتخانه با سایر دستگاه‌ها به منظور خلق هم‌افزایی
• راهکارهای بهبود سیاست‌گذاری اشتغال
• کمک به افزایش مشارکت وزارتخانه در تدوین برنامه ششم توسعه
• تدوین برنامه‌ها و طرح‌های عملیاتی برای اجرای وظایف وزارتخانه

امیدوارم خدمتگزاری جنابعالی توأم با موفقیت، ارتقای سطح تدبیر در سیاست‌ها و برنامه‌ها، و زایش امیدهای بیشتر برای مردم ایران باشد. توفیق روز افزون جنابعالی را از خداوند متعال خواستارم.

شایان ذکراست دکتر مردوخی مدرس اقتصاد وازپژوهشگران برجسته کشور است. دکترمردوخی دبیری هیات امنای حساب ذخیره ارزی، ‌مشاوررئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی، ‌رئیس دفتر اقتصاد کلان وزارت برنامه و بودجه را در کارنامه کاری خود دارد.
وی علاوه بر این عضو انجمن اقتصاددانان ایران، ‌عضو ستادهای تدوین برنامه های اول، ‌سوم و چهارم توسعه، ‌رئیس کمیته راهبردی برنامه چهارم، ‌عضور کمبیسیون آینده نگری فرهنگستان علوم ایران و عضو هیات مدیره انجمن آینده نگری ایران را نیز برعهده داشته است.
دکترمردوخی دارای تالیفات متعدد پژوهشی درحوزه توسعه اقتصادی، ‌صنعتی و فن آوری و آینده پژوهی به زبان های انگلیسی و فارسی است.

اشتغال اقتصاد اقتصاد ایران برنامه و بودجه بیکاری حساب ذخیره ارزی دولت سازمان مدیریت و برنامه ریزی وزارت تعاون کار و رفاه اجتماعی وزیر تعاون کار و رفاه اجتماعی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر