کد خبر: 222521 A

علی فاضلی در گفت‌و‌گو با ایلنا:

هرکس باید پاسخ اعمال خویش باشد و اگر شخصی اقدامی انجام داده است درست یا غلط باید پاسخگو باشد. متاسفانه برخی به دنبال این هستند که اقداماتی که طی هشت سال انجام داده‌اند را بر عهده دیگران قرار دهند و این کار آنان بر خلاف اخلاق و قانون است.

رییس اتاق اصناف کشور گفت: برخی از مسئولین گذشته تلاش دارند از واقعیت‌هایی که حاصل فعالیت‌های خودشان است فاصله بگیرند.

علی فاضلی در گفت‌و‌گو با خبرنگار ایلنا در خصوص فعالیت‌هایی که از دوره مسئولان گذشته در اتاق اصناف باقی مانده است، گفت: هرکس باید پاسخ اعمال خویش باشد و اگر شخصی اقدامی انجام داده است درست یا غلط باید پاسخگو باشد. متاسفانه برخی به دنبال این هستند که اقداماتی که طی هشت سال انجام داده‌اند را بر عهده دیگران قرار دهند و این کار آنان بر خلاف اخلاق است.

وی ادامه داد: در حال حاضر تمامی اقدامات مسئولین گذشته در حال بررسی است و اگر نیاز باشد مسائل را رسانه‌ای خواهیم کرد چرا که همه باید بدانند که چه کسانی، چه اقداماتی انجام داده‌اند.

رییس اتاق اصناف ایران تصریح کرد: هم اکنون برنامه‌های کلیدی را با همکاری دیگر بخش‌های کشور در حال تهیه و تنظیم هستیم و باید به هموطنان بگویم که طی چند ماه اخیر فعالان عرصه دانشگاه نیز در تمامی جلسات ما حضور دارند و ما از نظرات اساتید دانشگاه بهرمند می‌شویم.

وی در حصوص ساماندهی اصناف نیز اظهار داشت: از چندی پیش این اقدام در حال انجام است اما برای نهایی شدن نیاز به زمان داریم.

اخلاق ایران رسانه قانون ایلنا تلاش مسئولان فاضلی فاصله واقعیت
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر