کد خبر: 222542 A

معاون وزیر صنعت، معدن و تجارت:

کارخانه سیمان سروآسول در ونزوئلا که توسط مهندسان و متخصصان ایرانی ساخته شده در آینده نزدیک توسط معاون اول رئیس جمهور در این کشور افتتاح خواهد شد.

معاون وزیر صنعت، معدن و تجارت گفت: کارخانه سیمان سروآسول در ونزوئلا که توسط مهندسان و متخصصان ایرانی ساخته شده در آینده نزدیک توسط معاون اول رئیس جمهور در این کشور افتتاح خواهد شد.

به گزارش ایلنا و به نقل از پایگاه اطلاع رسانی سازمان توسعه ونوسازی معادن وصنایع معدنی ایران(ایمیدرو)، مهدی کرباسیان در دیدار با مدیران و کارکنان شرکت احداثصنعت مجری پروژه سیمان ونزوئلا در آمریکای جنوبی، اظهار داشت: افتتاح پروژه سیمان ونزوئلا می تواند برای وزارت صنعت، معدن و تجارت و سازمان ایمیدرو افتخار بزرگی به شمار آید.

رئیس هیات عامل ایمیدرو افزود: شرکت احداثصنعت با تجربه ساخت، احداثو راه اندازی ۱۱ کارخانه سیمان در داخل کشور و ساخت دو کارخانه در خاورمیانه و آمریکای جنوبی، برند معتبری در ساخت کارخانه های سیمان است.

وی اضافه کرد: پروژه سیمان ونزوئلا در آمریکای جنوبی با ویژگی های فرهنگی خاص آن منطقه، اعتبار و منزلتی شایسته برای این شرکت فراهم کرد.

به گفته کرباسیان، راه اندازی کارخانه سیمان ونزوئلا و دریافت مطالبات مرتبط، شرکت مجری نه تنها زیانده محسوب نمی شود، بلکه در رده شرکت های سودآور قرار می گیرد.

وی تاکید کرد: ایمیدرو با توجه به بازتعریف راهبرد ماموریت های جدید خود، به منظور ایفای موثرتر نقش توسعه ای خود، به خدمات و تجارب شرکت یادشده نیاز مبرم دارد.

ایران با داشتن ۷۰ کارخانه سیمان فعال، سومین تولیدکننده این ماده و نخستین کشور منطقه در این بخش محسوب می شود.

ایران خاورمیانه سیمان معاون اول رئیس جمهور وزارت صنعت معدن و تجارت وزیر صنعت معدن و تجارت ونزوئلا افتتاح کارخانه نزدیک
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر