کد خبر: 231906 A

انتصاب مدیرعامل جدید سازمان حمایت؛

طی حکمی " سید محمود نوابی " را به سمت معاون وزیر، رئیس هیات مدیره و مدیرعامل سازمان حمایت مصرف‌کنندگان و تولیدکنندگان منصوب کرد.

وزیر صنعت، معدن و تجارت طی حکمی " سید محمود نوابی " را به سمت معاون وزیر، رئیس هیات مدیره و مدیرعامل سازمان حمایت مصرف‌کنندگان و تولیدکنندگان منصوب کرد.

به گزارش ایلنا، محمدرضا نعمت زاده در بخشی از این حکم اظهار امیدواری کرده‌است که نوابی با بهره‌گیری از توان فکری و مدیریتی مدیران و کارشناسان سازمان و تشکل‌های مردم نهاد تخصصی در چارچوب مفاد اساسنامه موضوع فعالیت سازمان و سیاست‌های ابلاغی وزارت صنعت، معدن و تجارت، با رعایت قوانین و مقررات جاری کشور و در تعامل سازنده و هوشمندانه با ذینفعان نسبت به برنامه‌ریزی و نظارت صحیح و اصولی در زمینه حمایت از حقوق مصرف‌کنندگان و تولیدکنندگان اهتمام ورزد.

وی همچنین نظارت و کنترل قیمت کالا و خدمات، انجام فعالیت‌های کارشناسی و نظارت اثربخش بر بازار و سایر وظایف محوله همسو و هماهنگ با برنامه‌های معاونت توسعه بازرگانی داخلی را از دیگر وظایف مدیرعامل جدید سازمان حمایت مصرف‌کنندگان و تولیدکنندگان برشمرده است.

نوابی پیش از این معاون سازمان استاندارد و تحقیقات صنعتی ایران، معاون سازمان گسترش و نوسازی صنایع ایران و مدیرکل نظارت و بازرسی سازمان بازرسی کل کشور بوده‌است. او همچنین بازرس کل امور صنعت، معدن و تجارت سازمان بازرسی کل کشور و مشاور وزیر صنعت، معدن و تجارت در امور فرابخشی بوده‌است.

حمایت
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر