کد خبر: 232016 A

فرش دستباف، تابلو فرش، گلیم، گبه، پته و بافته‌های دستی ایرانی در این نمایشگاه عرضه می‌شود.

مدیر اجرایی اولین نمایشگاه فرش دستباف، تابلو فرش و صنایع دستی ایران گفت: تخفیف ۵ تا ۱۰ درصدی برای این نمایشگاه در نظر گرفته شده است.

به گزارش ایلنا، جعفر یعقوبی، مدیر اجرایی نمایشگاه فرش، تابلو فرش و صنایع دستی ایران اظهار داشت: جشنواره فرش، تابلو فرش و دست بافته‌های عشایر ایران از هفدهم الی بیست و یکم آذر ماه در مصلی امام خمینی برگزار می‌شود.

وی ابراز داشت: این نمایشگاه در فضایی به مساحت ۲ هزار متر مربع با ۴۵ غرفه از ساعت۱۱ صبح تا ۲۱ شب برگزار می‌شود.

مدیر اجرایی اولین نمایشگاه فرش دستباف، تابلو فرش و صنایع دستی ایران عنوان کرد: شرکت‌ کنندگانی از مناطق دارای صنایع دستی و دستباف‌های ایرانی از جمله کرمان، قم، تبریز، تهران، همدان، اصفهان، شیراز، گرگان و مشهد مقدس در جشنواره حضور دارند.

وی از ارائه آثار بر‌تر ابریشم ایرانی و جهانی و نفیس‌ترین تابلو فرش‌ها در جشنواره فرش، تابلو فرش و دست بافته‌های عشایر ایران ایران خبر داد.

یعقوبی ادامه داد: فرش دستباف، تابلو فرش، گلیم، گبه، پته و بافته‌های دستی ایرانی در این نمایشگاه عرضه می‌شود.

وی استقبال مردم از برگزاری چنین نمایشگاه‌های را مطلوب ارزیابی کرد و افزود: با توجه به این استقبال اولین نمایشگاه فرش دستباف، تابلو فرش و صنایع دستی ایران از نظر فضا، تعداد شرکت‌کننده و محصولات از کیفیت بهتری برخوردار است.

مدیر اجرایی نمایشگاه فرش، تابلو فرش و صنایع دستی ایران ابراز داشت: نمایشگاه صنایع دستی روستایی و عشایری و دست بافته‌های عشایر ایران با هدف بالا بردن سطح آگاهی، کاهش واسطه‌گری و ارائه مستقیم کالا توسط بافنده و مشاوره در زمینه قیمت، مکان مناسب و امن برای معرفی صنایع دستی و فرش دستباف ایرانی برگزار شده است.

فرش
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر