کد خبر: 242026 A

معاون برنامه ریزی، نظارت و هماهنگی اقتصادی ستاد مبارزه با قاچاق:

شان مرز نشین جمهوری اسلامی بالاتر از آن است که برای کسب حداقل درآمد اقدام به کوله بری کند.

معاون برنامه ریزی، نظارت و هماهنگی اقتصادی حمایت از مرز نشین را در حرمت قائل شدن به آنان دانست و گفت: شان مرز نشین جمهوری اسلامی بالاتر از آن است که برای کسب حداقل درآمد اقدام به کوله بری کند.

به گزارش ایلنا و به نقل از روابط عمومی ستاد مبارزه با قاچاق کالا، علیرضا بیات در نشست مشترک مسوولان ستاد با نمایندگان مناطق مرزی کشور بر لزوم سوق دادن مرز نشینان به سمت صادرات محوری افزود: لازم است که نمایندگان مجلس شورای اسلامی با کمک وزارت کشور و ناجا نسبت به قانونی کردن معابر مرزی اقدام کنند.

وی از هماهنگی با وزارت نفت به منظور نظام مند کردن فروش سوخت مرزی خبر دادو گفت: هیچ منفعتی از معابر موجود در مرز نصیب مرزنشینان نمی شود.

بیات با شاره به پیش بینی‌های ستاد در قانونی کردن معابر مرزی در قالب برنامه جامع راهبردی ۵ ساله گفت: ستاد مرکزی مبارزه با قاچاق کالا و ارز نه تنها قائل به برخورد با مردم مرز نشین نیست بلکه به دنبال فروش سوخت از طریق معابر مرزی به مشتریان در آن سوی مرزها است.

جمهوری اسلامی درآمد روابط عمومی قاچاق مبارزه با قاچاق کالا مبارزه با قاچاق کالا و ارز نمایندگان مجلس شورای اسلامی وزارت کشور وزارت نفت کوله
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر