کد خبر: 253806 A

وزارت جهاد اعلام کرد؛

با توجه به برخی از خبرهای منتشره مبنی بر کمبود مرغ، روابط عمومی وزارت جهاد کشاورزی اعلام کرد که معاونت پشتیبانی امور دام توانایی عرضه مرغ با قیمت ۵۵۰۰۰ ریال به طور نامحدود دارد.

شرکت پشتیبانی امور دام کشور آمادگی لازم جهت عرضه نامحدود مرغ به قیمت ۵۵۰۰۰ ریال به تمامی شرکتهای تعاونی، اتحادیه ها، میادین میوه و تره‌بار و مراکز عمده عرضه این کالا از طریق این شرکت درتهران و استانها را دارد.

به گزارش ایلنا و به نقل از وزارت جهاد کشاورزی، با توجه به برخی از خبرهای منتشره مبنی بر کمبود مرغ، روابط این وزارت خانه اعلام می دارد در اجرای سیاست تنظیم بازار به اندازه کافی ذخیره سازی مرغ در کشور صورت گرفته است و همانطور که در اطلاعیه های قبلی و از سوی مدیران این وزارتخانه اعلام و اطلاع رسانی شده است، شرکت پشتیبانی امور دام کشور آمادگی لازم جهت عرضه نامحدود مرغ به قیمت ۵۵۰۰۰ ریال به تمامی شرکتهای تعاونی، اتحادیه ها، میادین میوه و تره‌بار و مراکز عمده عرضه این کالا از طریق این شرکت درتهران و استانها را دارد.

لذا تمامی متقاضیان اعم از شرکتهای تعاونی، میادین و مراکز عمده عرضه می توانند تقاضاهای خود را بدون هیچگونه محدودیتی به شرکت پشتیبانی امور دام در تهران و استانها ارائه نموده، تا از این طریق نسبت به تامین این کالا و عرضه آن به جامعه مصرف کننده اقدام نمایند.

تنظیم بازار جامعه روابط عمومی میادین میوه و تره وزارت جهاد کشاورزی وزارتخانه عرضه مرغ ریال نامحدود
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر