کد خبر: 113239 A

ین همایش در حوزه کشاورزی با محورهای جایگاه صنایع تبدیلی در ایران و جهان، عوامل موثر در ارزش افزوده صنایع تبدیلی، مدیریت صنایع غذایی، بازار کشاورزی و صنایع غذایی، ‌ نقش فناوری‌های مدرن در توسعه این صنعت برگزار می‌شود و فراخوان مقالات با این موضوعات انجام شده است.

نخستین نمایشگاه صنایع تبدیلی کشاورزی ۲۷ تا ۳۰ مهر همزمان با روز جهانی غذا در مرکز نمایشگاه‌ها و همایش‌های بین‌المللی برج میلاد تهران برگزار می‌شود.

به گزارش ایلنا، علیرضا پوربصیر گفت: نمایشگاه صنایع تبدیلی همزمان با روز جهانی غذا با هدف دست‌یابی به امنیت غذایی و توسعه کشاورزی پایدار برگزار می‌شود.

مدیر کل دفتر امور صنایع کشاورزی تصریح کرد: فائو و وزارت جهاد کشاورزی حامیان اصلی همایش و نمایشگاه هستند.

به گفته پوربصیر، این همایش در حوزه کشاورزی با محورهای جایگاه صنایع تبدیلی در ایران و جهان، عوامل موثر در ارزش افزوده صنایع تبدیلی، مدیریت صنایع غذایی، بازار کشاورزی و صنایع غذایی، ‌ نقش فناوری‌های مدرن در توسعه این صنعت برگزار می‌شود و فراخوان مقالات با این موضوعات انجام شده است.

وی با بیان اینکه در حوزه توسعه صنایع غذایی نیازمند کار تحقیقاتی و دانشگاهی هستیم، گفت: در این بخش باید بیش از گذشته بررسی‌ها و تحقیقات علمی صورت گیرد و امیدواریم برگزاری همایش نقش مهمی در تشویق دانشگاهیان به این موضوع داشته باشد.

کشاورزی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر