کد خبر: 131383 A

با تکمیل این پروژه آبیاری فضای سبز اراضی ۷۰۰ هکتاری شلمچه از جمله آبیاری فضای سبز بلوار میانی شلمچه در راستای ایجاد هوای پاک و سرانه فضای سبز و ارتقاء کیفیت محیطی این منطقه با توجه به حضور تجار، گردشگران و کاروان های زیارتی انجام خواهد شد.

با حضور مدیر عامل سازمان منطقه آزاد اروند مراسم آغاز بکار پروژه احداثاسکله آبگیر و خطوط انتقال آب شلمچه آغاز شد.
به گزارش ایلنا، اسماعیل زمانی گفت: این پروژه در منطقه تجاری شلمچه و با اعتباری معادل ۲۰ میلیارد ریال در اسفند ماه سال جاری به بهره برداری خواهد رسید.
مدیر عامل سازمان منطقه آزاد اروند افزود: با تکمیل این پروژه آبیاری فضای سبز اراضی ۷۰۰ هکتاری شلمچه از جمله آبیاری فضای سبز بلوار میانی شلمچه در راستای ایجاد هوای پاک و سرانه فضای سبز و ارتقاء کیفیت محیطی این منطقه با توجه به حضور تجار، گردشگران و کاروان های زیارتی انجام خواهد شد.
زمانی با اشاره به اهمیت تامین آب خام فضای سبز شلمچه افزود: حل مشکل تامین آب آتشنشانی منطقه استراتژیک و ترانزیتی ۷۰۰ هکتاری شلمچه یکی دیگر از مزایای اجرای این پروژه است.
رئیس هیات مدیره منطقه آزاد اروند گفت: این پروژه که توسط معاونت فنی و عمرانی سازمان صورت می گیرد، شامل احداثساختمان پست برق، اسکله آبگیر، لوله گذاری خط پلی اتیلن، حوضچه های بتنی، فاضلاب و… است که ظرف ۳ ماه آینده به بهره برداری خواهد رسید.

اروند
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر