کد خبر: 131488 A

عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس:

بهتر است نمایندگان در صورت نارضایتی از فعالیت های یک وزیر، فعلاً به تذکر و یا سوال بسنده کرده و به وزرا فرصت دهند تا برنامه های خود را مطابق بودجه سال آینده اجرا کنند.

عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی تلاش برخی نمایندگان برای استیضاح وزیر صنعت، معدن و تجارت را اقدامی عجولانه دانست و گفت: با گذشت کمتر از چهارماه از فعالیت نعمت زاده، تلاش برای استیضاح وی، اقدامی عجولانه است.

حسین گروسی در گفت و گو با ایلنا ضمن مخالفت با طرح استیضاح وزیر صنعت، معدن و تجارت اظهار کرد: در حالی که هنوز بودجه سال آینده بررسی نشده و تنها مدت زمان کوتاهی از آغاز فعالیت دولت جدید گذشته، اقدام به استیضاح یک وزیر توجیه منطقی ندارد.

نماینده مردم شهریار، شهر قدس و ملارد در مجلس شورای اسلامی همچنین افزود: نعمت زاده در این مدت کوتاه عملکرد قابل قبولی داشته و نمی توان وی را عامل وجود مشکلات و کمبودها دانست و با استیضاح او انتظار بهبود شرایط را داشت.

وی تصریح کرد: وزیر صنعت، معدن و تجارت از زمان حضور خود در این وزارت خانه، اقدامات مناسبی در زمینه گشایش LC، موارد مربوط به فاینانس و برنامه ریزی جهت بودجه سال آینده انجام داده و با تجربیات ارزشمندی که از گذشته دارد قطعاً می تواند منشا خدمات بزرگی در این مجموعه باشد.

گروسی تاکید کرد: نعمت زاده وزیری پخته و کارآزموده است و همواره در بخش هایی که در گذشته فعالیت کرده دارای سوابق روشنی است.

عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس در خاتمه خاطرنشان کرد: بهتر است نمایندگان در صورت نارضایتی از فعالیت های یک وزیر، فعلاً به تذکر و یا سوال بسنده کرده و به وزرا فرصت دهند تا برنامه های خود را مطابق بودجه سال آینده اجرا کنند.

استیضاح بودجه دولت شورای اسلامی صنایع و معادن مجلس مجلس شورای اسلامی مشکلات نماینده مردم وزیر صنعت معدن و تجارت شهریار
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر