کد خبر: 138823 A

نرخ سکه و ارز در روز چهارشنبه؛

هر دلار امریکا ۲ هزار و ۹۵۲ تومان، یورو ۳۹۸۰ تومان، هر پوند ۴ هزار و ۸۰۵ تومان و درهم امارات ۸۰۰ تومان درمیدان فردوسی به فروش می‌رسد.

بهای دلار و سکه افزایشی شد.

به گزارش خبرنگار ایلنا، قیمت طلا و ارز در آخرین روز از هفته جاری با رشد همراه شد به نحوی که هر دلار با ۵۲ تومان رشد به ارزش ۲۹۵۲ تومان و هر قطعه سکه تمام بهار آزادی طرح جدید با ۱۰ هزار تومان افزایش به ارزش ۸۷۰ هزار تومان معامله می‌شود.

همچنین هر قطعه نیم سکه ۴۳۵ هزار تومان، ربع سکه ۲۶۵ هزار تومان، سکه یک گرمی ۱۷۰ هزار تومان قیمت گذاری و معامله می‌شود.

هم اکنون هر گرم طلای ۱۸ عیار در بازار داخلی با قیمت ۸۸ هزار و ۶۰۰ تومان و هر اونس طلای جهانی با قیمت ۱۲۴۰ دلار و هر مثقال طلای ۱۸ عیار ۳۸۴ هزار تومان به فروش می‌رسد.

بر این اساس هر دلار امریکا ۲ هزار و ۹۵۲ تومان، یورو ۳۹۸۰ تومان، هر پوند ۴ هزار و ۸۰۵ تومان و درهم امارات ۸۰۰ تومان درمیدان فردوسی به فروش می‌رسد.

همچنین هر دلار کانادا ۲هزار و ۷۲۵ تومان، یوان چین ۴۸۵ تومان، لیره ترکیه ۱ هزار و ۳۲۰ تومان، ین ژاپن ۲۷۰ تومان، دلار استرالیا ۲ هزار و ۶۲۰ تومان، کرون سوئد ۴۴۵ تومان، فرانک سوئیس ۳ هزار و ۲۰۵ تومان و کرون دانمارک ۵۲۵ تومان معامله می‌شود.

به گزارش ایلنا، هر چند روند قیمتها در این هفته کاهشی بوده است اما به نظر می‌رسد این تنزل متوقف شده و بازار به تدریج روند افزایشی به خود گرفته است.

طلا
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر